Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok a 6. hétben. Ma...

Kávétejszín kérdése:

Most vagyok a 6. hétben. Ma kezdődött a hányinger, nagyon erős. Hogyan menjek így dolgozni?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani valamit? Félek, hogy a munkahelyemen is rámjön. Ráadásul gyerekekkel leszek körülvéve (az egyik nagyon beteg, csúnyán köhög). Mit tegyek? Hogyan dolgozzak?
2013. ápr. 8. 10:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát én tanár vagyok, így nehéz volt kerülni a beteg gyerekeket. És sajnos nagyon durva hányingereim voltak kb a 7. héttől a 14.hétig, és szép lassan alább hagyott. Jártam minden nap dolgozni, viszont össze is szedtem valami betegséget lázzal, mindennel. Azért maradt ki egy hetem, ill. egy-egy nap, mikor munkába menet annyira rosszul lettem, hogy nem bírtam tovább menni...Nekem is azért volt rossz, mert nem mondhattam még el, viszont feltűnő volt, hogy többet hiányzok, ramatyul nézek ki, stb. Lényeg: nem garancia, hogy egy hét alatt jobban érzed majd magad, sajnos lehet hosszabbtávra kell majd berendezkedned és praktikákat kitalálnod...nekem semmi nem vált be. Ill.: sokszor keveset enni, csipegetni, sok friss levegő! A felsős osztályok mindig panaszkodtak, hogy fáznak, csukjuk már be az ablakokat órán, én meg ott küzdöttem, hogy rájuk ne hányjak :) A friss levegő segített, a diákok meg felöltöztek inkább az óráimra :D
2013. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!