Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes km vagyok. Valojában...

25 hetes km vagyok. Valojában nincs még nagy hasam, de sokszor olyan kényelmetlen, amikor borotválom ott, vagy a lábam már alig birok oda hajolni. Veletek is igyvan? Hogy oldjátok meg legkönnyebben?

Figyelt kérdés
ja,de még a hajmosás is kényelmetlen,régen ugy szoktam oda hajolni a kádba ahogy mosom a hajam,de most márcsak zuhanyzéskor mosom ülve,vagy állva.
2009. szept. 22. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A hajmosás már nálam is csak zuhanyozva megy. A borotválásban meg a férjem segít a nehezebben hozzáférhető helyeken. :)
2009. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hajaj, és még nehezebb lesz. A borotválás nálam kb fél óra, tükörrel próbálkozom. De nem egyszerű mutatvány. :D

A hajmosást én is úgy oldottam meg régen hogy behajoltam a kádba, ezt most is így csinálom, csak nem igazán hajolok hanem éppen hogy előredőlök egy kicsit, hogy a kád fölött legyek.

Kitartást! :D

38 hetes kismami

2009. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

MIkor a férjemnek megemlítettem, hogy majd később segíthetne a borotválkozásban, azt hitte, szórakozok vele. Halálra nevetnénk magunkat közben.:) Én még csak 22 hetes vagyok, de nekem a zoknihúzással van gondom. És már pár hete készülök, hogy levágjam a lábamról a körmöt és kilakkozzam, de a körömlevágással eddig odáig jutottam, hogy naponta 1-1-et, ami már zavar, levágom. Fejet én is csak zuhanyozva mosok.


Ja, most jut eszembe, hogy nekem is bajos volt múltkor a lábborotválás! Nem bírom felhúzni a térdeimet.

Mekkora a hasad? Nekem 92 cm

2009. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, és nekem is bajos a borotválás és a körömvágás. Néha a cipőmet is nehéz bekötni, ha úgy fekszik a baba. Nekem most nagyot is nőtt a hasam, gondolom emiatt is nehezebb minden.
2009. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is bajos a borotválkozás, már csak találomra, érzésre csinálom és nagyon óvatosan, de így is csak olyan lesz amilyen. Már én is említettem a férjemnek, hogy segíthetne, de ő fél, hogy megvág...

Zokni felhúzással nincs gond, de a cipő! Az már jó móka.

26 hetes kismami

2009. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én anno csak a képzeletemre hagyatkoztam, amikor borotváltam... :) 8-9 hónaposan másképp már nem is megy... :) Tükörrel én nem tudnék, mindig eltévednék. Volt egy pár vágásom és nem is lett tökéletes a borotválás. :) 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok, a borotválást eddig elég ügyessen megoldottam, később pedig egy tükröt fogok használni, remélem menni fog mert nem tudom hogy érezném magam Csubakka ként.A láb borotválást már nehezebben végzem, mert ahogy felemelem a lábam, nyomom a hasamat így inkább a cipőfelhúzással akadtak gondjaim,főlleg hogy a lábam picit megdagadt.Múltkor a páromra bíztam hogy húzza fel a cipőmet, hát el voltunk vele vagy jó negyed órát uh a borotválást biztos nem fogom rá bízni:)))
2009. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja! és még valami!! Múltkor befestettem a férjemmel a lábújkörmömet erre mikor végzett lenéztem és látom hogy az egyik lábamon vörösek a körmeim a másikon meg lilák:)

(előző voltam)

2009. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!