Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha őszintén belegondoltok: a...

Ha őszintén belegondoltok: a mostani anyagi helyzetetekben ti mennyi pénzt adnátok annak az orvosnak a szülésért, akinél 10e ft a terhesgondozás?

Figyelt kérdés
Szülésért nincs fix összeg, viszont mire eljutok odáig, minimum 100e ft-ot kifizetek neki (számla nélkül). Nektek mennyibe kerül a terhesgondozás és a szülés? Köszönöm!
2009. szept. 22. 10:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia 10:42-es 10:12-es vagyok:)

Úgy értettem, hogy amit az államtól kaptam egyszeri támogatást, azt rögtön adtam is a dokinak. Jobban mondva kértünk kölcsön anyóséktól és varratszedésnél adtam még oda a dokinak a kórházban. Miután hazamentünk megigényeltem ezt az egyszerit és amikor kiutalták, azt adtuk vissza anyóséknak. De mondom megérdemelte a doki. Tényleg.

2009. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
10e volt egy alkalom, 100e-t kért ő maga. Mondjuk 40e-t adtam volna magamtól és helyzetemtől függően.
2009. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia 8000 a terhesgondozás alkalmanként,magándokihoz járok a szülés 60000 ft lesz.

De nem bánom mert a világ legaranyosabb dokija és végsőkig megbizom benne...

Nem állunk ugy anyagilag de kispóroltam ....mint a szülésznőt is kifogom aki vele együtt dolgozik igy biztonságban fogom érezni magam.De ha kellene többet is adnék csak nálluk szülhessek.Délpesti Jáhn Ferencben fogok szülni.

2009. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
én 7000 ft-ot fizettem a gondozásért és ingyen szültem mert a dokim ba..ott bejönni és az ügyeletesnél szültem
2009. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lányok ezek az árak egyszeri gondozásért értendőek? Én Szlovákiából vagyok, nálunk magándokinál 10 euró, és azt is sokalljuk, pedig az egyik legjobb. Szülés most nem tudom mennyi nálunk, amúgy ki mennyit tud. Én 6 éve 100 eurónak megfelelőt adtam, és szerintem nem kevesellte. Most szerintem a dupláját gondolnám. Persze itt is hallani, hogy sokkal többeket is adnak, de aztán mi igaz belőle...?
2009. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szia 15:43-as 10:12-es vagyok!

Havi 1 alkalommal mentem a magánrendelőjébe, ahol megvizsgált, UH-t csinált, irogatott recepteket, ha kellett. Vannak beutalók...stb amiért viszont az SZTK-ba kell menni, ha mentem felhivtam telefonon, hogy itt vagyok, soron kivül behivott odaadta a beutalót, vagy épp amit kellett és már ott sem voltam. Igy nem kellett egész nap ott ülni és várni. Ez került nekem összesen havi szinten 5000 ft-ba. Ez, ha 270-nel osztunk, akkor olyan 18 Euro. A szülésért fizettem 60 ezer forintot, az pedig 222 Euro kb.

2009. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!