Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek Klion D100-at kellett...

Akinek Klion D100-at kellett használnia terhesség alatt, mit tapasztalt? Bevált? Volt mellékhatása?

Figyelt kérdés
Hányadik héten kellett használnotok? Köszi!
2009. szept. 22. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

hogy pontosan mikor kellett használnom,arra már nem emlékszem,de valamikor a 10-16hét között.

nekem rózsaszínes folyásom lett tőle,és abba is hagytam rögtön.Na persze konzultáltam előtte a védőnővel,dokival.

2009. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem volt a kedvencem. Nekem ugyan nem volt rózsaszín a folyásom, de reggel és minden reggel olyan mennyiségű átlátszós vizes folyásom volt hogy valósággal átázott a bugyim tisztaságin keresztül. Gondolhatod hogy a frász kerülgetett eleinte hogy na mi ez?! Egyébként 2 kúrát is végigcsináltam vele. 1X19-20 héten és 29-30 hetesen. Most új kúpom van :S
2009. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csípett felhelyezés után eléggé, utáltam az egészet :( ráadásul a tablettáját is szedni kellett. Na most arra a 10 napra jó volt amíg szedtem majd visszatértek a tünetek. Pedig a férjemet is kezelték a tablettával.

Előtte Pimafucin kúpot kaptam (olyan 20 hetesen) és most pedig vmi antibiotikumos jön ...:(

nem értem én ezt az egészet miért nem tudok már kijönni belőle, az első terhességemmel még úszni is jártam és sose volt semmi bajom, most meg sehova se járok kínosan ügyelek mindenre és erre meg ez van :(

2009. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!