Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények dr. Hartmann...

Vélemények dr. Hartmann Tamásról? Pécs

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy neki van-e fix tarifája a szüléshez, vagy annyit hálálkodunk amennyit szeretnénk. Hozzá járok, ismerem, szeretem, de még nem kértem fel a szülésre. Majd csak a 25-2. hét környékén gondoltam.

Köszi


2013. ápr. 8. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Nálam a szülés sajnos megindult a 30. majd a 31. héten, de nem jött be a kórházba a két hét alatt hozzám. Pedig sírva hívtam nem egyszer. Ez van, egy tapló. Végül egy hét múlva kerestem másik orvost és még neki állt feljebb, amikor megköszöntem az addigi tevékenységét. Babám végül 37-hétre született rendben, 6 hetet voltam előtte kórházban.
2013. ápr. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy neked ilyen tapasztalatod volt vele. Nekem eddig csak pozitív véleményem van róla. Régebben már műtött is.


Előtte hozzá jártál terhes gondozásra? Magánrendelésére?

2013. ápr. 29. 17:47
 3/20 anonim ***** válasza:

Én Nála fogok szülni pár héten belül. Kb 6-7 éve járok hozzá. A terhesgondozásomat is Ő végzi. Eddig soha nem csalódtam benne, engem is operált már.

Én nem tudok fix tarifát és szerintem Ő sem fog semmit mondani. Mennyire gondoltál? Hány hetes vagy?

2013. máj. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szia!


23. hétben járunk :) Én olyan 30ezerre gondoltam, a szülésre.

Még nem kértem fel, hogy ő vezesse le, gondoltam ezzel ráérek, de lehet h most rákérdezek nála.


Tavaly március óta járom hozzá. Eddig nekem is nagyon szimpi, remélem ez így is marad.


Köszi, hogy írtál.

2013. máj. 22. 13:04
 5/20 A kérdező kommentje:

Az első "kedves" válaszolónak üzenem, hogy nagyon vicces amit csinál. Most vettem észre, hogy az összes Hartmann Tamásról szóló kérdéshez, ugyanezt beírta. Gondolom jobb egérgomb másolás, majd beillesztés. Ez nagyon beteg... még a 2008-as kérdéshez beírta.....


Szerintem elég kamu szaga van a válaszodnak.....

2013. máj. 22. 13:48
 6/20 anonim ***** válasza:

Én el nem tudom képzelni, hogy ilyet tett volna!!!

A humora és a stílusa nem mindenkinem tetszik, de a kismama és a baba biztonsága nagyon fontos a számára!

Ne is vedd figyelembe az első válaszolót!!!

2013. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló voltam.

Hozzám még vasárnap egy szülése után is benézett, amikor bent feküdtem... erről ennyit! Az is érdekes, hogy a további kérdésedre nem is válaszolt az első... :(

2013. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem foglalkoztam volna az lső válaszolóval, ha nem találom meg máshol is ugyanezt a válaszát.


A lényeg, hogy én bízok benne és szeretek hozzá járni. Saját tapasztalatom alapján bárkinek merem ajánlani. És remélem, hogy a szülésnél is megmarad a pozitív véleményem róla :)

2013. máj. 22. 19:35
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem több ismerősöm szült nála, ezért sem volt kérdés, hogy kit válasszak. Pár hét és megírom a saját tapasztalataimat.

Ha nem jelentkeznék, nyugodtan kérdezz rám :)

2013. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Mindenképp írni fogok, jól jönnek a saját tapasztalatok.

És persze könnyű, gyors, probléma mentes szülést kívánok :)

2013. máj. 23. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!