Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények dr. Hartmann...

Vélemények dr. Hartmann Tamásról? Pécs

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy neki van-e fix tarifája a szüléshez, vagy annyit hálálkodunk amennyit szeretnénk. Hozzá járok, ismerem, szeretem, de még nem kértem fel a szülésre. Majd csak a 25-2. hét környékén gondoltam.

Köszi


2013. ápr. 8. 19:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Első vagyok, sajnálom, de valóban ez volt. Tapasztalat volt a kérdés, én leírtam. Ez 3 éve történt. Azért hozzá mentem először, mert a szomszédom nála szülte mindkét gyerekér és csak jót mondott róla. Nekem sajnos nem volt jó tapasztalatom vele kapcsolatban.
2013. máj. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál! Persze kíváncsi voltam a negatív tapasztalatokra is.


Egy kérdésem még lenne. Hozzá jártál terhesgondozásra az elejétől vagy akkor kértél tőle segítséget amikor gond volt?

2013. máj. 24. 13:15
 13/20 anonim ***** válasza:
Én pár hete szültem nála. Nem hozzá jártam terhesgondozásra csak a saját orvosom szabira ment és neki adott át. Nagyon aranyos volt végig, teljesen meg voltam vele elégedve. Hamar odaért a szülésnél és végig magyarázott mindent. A saját dokimnak nem volt tarifája így gyűjtöttem neki amennyit gondoltam. Ezért a Hartmannt már nem kérdeztem hogy mennyit kér hanem azt adtam neki amit a saját dokimnak szántam. De szerintem nyugodtan kérdezd meg. Én azért nem kérdeztem mert ugye egy héttel a szülés előtt tudtam meg hogy a saját dokim nem lesz ott, így féltem hogy többet mondana mint amennyink volt. Ja és minden nap bejött hozzám pedig nem dolgozott.
2013. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok. Hozzá jártam az elejétől terhesgondozásra. soha nem fogom már megtudni miért alakult így, nem is akarom, mindegy, jó vége lett.
2013. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam nála és felkértem a szülésre. nem mondott fix összeget. Annyit beszéltünk meg, hogy akkor tuti nem lesz szabin. A kérdéseimet majd később beszéljük át. Ami érthető, még csak a 23. héten vagyunk :)
2013. máj. 25. 18:36
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia! Megszültél? Milyen tapasztalataid vannak? Remélem jól vagytok, majd írj!
2013. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Egy ultrahangos vizsgálat kapcsán találkoztam vele a klinikán. Headset a fülében, amíg levetkőztem a addig a kis laptopját, ami ott volt mellette a laptopja. Vizsgálat közben kb egy szót sem szólt, majd a végén szó nélkül megkaptam a leletet és mehettem. Megkérdeztem, hogy azért elmondhatná mit látott,válasz több a magzatvizem, de ez a cukorbetegkre jellemző.....magam részéről nem szeretem az ilyen beteghez való hozzáállást.
2014. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tavaly júniusban szültem Hartmann doktornál. Teljes mértékben meg voltam elégedve Vele! Csupa jót tudok mondani Róla. Nem vizsgált agyon, a lehető legkevesebb beavatkozást végezte. Ha lenne második baba, Ő lenne az egyetlen, aki az eszembe jutna!!! Senki mást nem választanék!!!
2014. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Bár már égen volt, de leírom a tapasztalataim. 100%-ig meg voltam elégedve vele. Ahogy beértem a kórházba ő is ott indult otthonról. 6 órán át vajúdtam, végig ott volt, ellenőrzött mindent. Én nagyon meg voltam vele elégedve. Profi :)
2015. ápr. 19. 21:03
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök kedves Kérdező :) Én is ezt tapasztaltam!
2015. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!