Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák, Ti hogyan...

Kedves Kismamák, Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

19 hetes várandós vagyok, dolgozom még, reggel 6kor indulok, és este 5 fele érek haza. Eszünk, és alszom. A lakás úgy néz ki, mint a háborús övezet, a szeretkezéshez egyáltalán nincs kedvem, olyan vagyok, mint egy élő-halott, a Párom is veszekszik már, mert hiányzik neki a szex, és a lakás is úgy néz ki, mint ahol bomba robbant. Hallottam a fészekrakó ösztönről, de ez bennem sehol sincs. Úgy érzem, hogy lemerült az össze elem bennem, és nem találom a töltőm. Ti hogyan csináljátok, hogy rend is legyen, szex is legyen, és Ti se legyetek hullák?

Köszönöm a segítő válaszokat!


2013. ápr. 8. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is ennyi idősen,annyi különbséggel h engem nem piszkált a párom semmi miatt. :) Aztán jobb lett. Mostmár itthon vagyok csak itthon kell helyt állni,így sokkal könnyebb :D 33 hkm
2013. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szabadnapjaid csak vannak? Én vend.látásban dolgoztam 37. hétig, reggeltől estig. Szóval a munkanapok kilőve... Szabadnapokon pihengettem kicsit, aztán a háztartásnak álltam neki. És még a szexre is maradt kis energia (bár ez ritkult). És én befogtam a párom a házimunkába, ha már mindketten dolgozunk, kiveheti ő is a részét...

De megértő volt (még mindig az), hisz az ő babája is, bár egyenlőre csak én veszem ki a részem, de pont ezért kell tolerálnia az apukának....

38+1 hkm

2013. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha páromnak nem tetszett a lakás állapota, megmondtam neki hogy ő is itt lakik.


A szex-hez nem tudok hozzászólni, szerencsére ezzel nem volt gondom.

2013. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A párod nem tud segíteni mondjuk legalább azzal hogy el pakol vagy megértőbb veled ilyenkor. Most az lenne a dolga hogy melleted legyen és nem az hogy veszekedjen veled. Elvégre kettő kell a vásárhoz.
2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
volt egy kis időszak nálunk is mikor szaladt a lakás. engem is piszkált a párom hogy néz ki a lakás erre én a fejéhez vágtam viccesen hogy ha nem tetszik rendbe lehet hozni. Na másnapra szép rend is volt. azt egy együtt lét is rendeződött. érdemes volt rá szólnom azóta is ha rosszul vagyok vagy nincs erőm megcsinálja jutalma meg az együttlét. 39+6hkm
2013. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rend nekem sokadlagos volt akkor (most még inkább az mert már 36 hetes vagyok és van egy 2 éves fiam), de egyébként mi a férjemmel együtt szoktunk takarítani, rendet rakni, amikor nem voltam terhes, és amikor még egy gyerekünk sem volt, akkor is így volt, mindig hétvégén ez volt a szombat délelőtti program. Furcsa nekem, hogy a párod veled veszekszik emiatt, ahelyett hogy megcsinálná ő vagy legalább segítene. A szex miatti veszekedést is furcsállom, oké hogy hiányzik neki, de veszekedni emiatt, ez nem felnőtt hozzáállás. Mi lesz amikor meglesz a baba, és amiatt nem lehet pár hétig szexelni, akkor is veszekedni fog, vagy akkor a babára fog haragudni...? Meg akkor leszel aztán igazán fáradt, na akkor rohadtul nem fog érdekelni, hogy szalad a lakás, de ha érdekel is, nem lesz erőd nagyon a takarításra, rendrakásra, akkor mi lesz? Próbálj vele leülni és beszélni, mert ez így nem lesz jó. Felnőtt embernek meg kell értenie, hogy ez egy más állapot, sokan fáradtabbak ilyenkor az átlagosnál, és igen, sokaknak nincs kedvük a szexhez, ez egy átmeneti dolog, nem leszel mindig terhes, és majd helyreáll a régi rend idővel, de addig is muszáj, hogy megértő és türelmes legyen, övé is az a gyerek aki miatt most ezek a dolgok vannak, neki is áldozatot kell hozni érte.
2013. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából úgy, hogy összefogunk az apukával. Mind a ketten sokat dolgozunk, de mikor valamelyikünk előbb ér haza, pakol picit, vagy közösen hétvégén, szombaton, vagy vasárnap, mikor éppen otthon vagyok. (Vagy meglepiként renddel vár haza.) Sokszor kérdez, hogy hogy vagyok, és megbeszéljük a dolgokat. A szexszel meg úgy vagyunk, amikor jól esik, akkor vagyunk együtt. Van, hogy két hétig alig élünk, és semmi, aztán egy héten többször, szóval változó. Nem a szex lényeg, értékeljük, hogy össze tudunk bújni, és nyugi van. :)


21 hkm

2013. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!