Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülés vége fele mennyire...

A szülés vége fele mennyire kívántátok a szexet? 28-30. hét utáni időszakra értem.

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nagynak éreztem magam :( Úgyhogy magát az orgazmust kivántam, de mással a szexet nem...
2009. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hu húú.Ekkor mi a férjemmel már kerültük a szexet.Orgazmus volt,de szex nélkül.


Most 15 hetes vagyok,de semmi kedvem hozzá.Igaz a férjem most sem erösködik... Zavarja a 3.személy.

2009. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

26 hetes vagyok és már nem nagyon... Már nehezen találjuk meg a pózt, este jobban is elalszom.

Este sokat mocorog a bébi és akkor kizárt, hogy együtt legyünk a férjemmel (lehet butaság, de olyan, mintha a baba előtt csinálnánk). Nekem reggel lenne hozzá kedvem inkább, neki akkor nem, így már ritka.

Te hogy vagy ezzel?

2009. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 héttel ezelőttig meg voltam veszve a szexért. Sajnos a párom szintén olyan, mint az egyik előttem szólóé: zavarja, hogy nem csak én vagyok.Na meg félt is, mert voltak komplikációk.

Úgyhogy csak álmodoztam és neki segítettem máshogy. Mot 37 hetes vagyok, nem nagyon vagyok tüzes hangulatban már.

2009. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostanában nehezebben jutok el a csúcsra. meg ugye el is fáradok egy kicsit, így nem mindig jön össze. már olyan is zavar ha egy kicsit recseg az ágy..eddig nem zavart.
2009. szept. 22. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szülés előtt egy nappal is volt szex,bár akkor már nem volt valami kellemes,a vége felé fájt aztán abba is hagytuk..másnap fél4kor meg már a pöttömkém meg is lett.
2009. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!