Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek alapján kizárhatom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján kizárhatom a terhességet?

Figyelt kérdés
Októberben történt egy kis "baleset" pettingelés közben.(spermás lehetett az ujja)November elején kellett volna megjönnie de semmi. Az a hónap ki is maradt.Kb 2 hét késés (kicsit több volt) után csináltunk este 3 testet is (dmből vettem de azokról rosszat írnak csak ) és mind 3 negatív lett . Utána 8 napra(tehát 22 nap késés után) megint csináltunk 3-at (gabriel , pregnesens)kb délután 1 kor (ezt első vizeletből)és azok is negatívak lettek .. Engem csak az idegesít hogy kimaradt 1 hónap .. Igazat mutathatnak a testek ? volt hasonló másnak is ? 16/L
2012. dec. 2. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek ennyi teszt?

Nem vagy terhes, nyugodj meg...

2012. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincsen z betű a billentyűzeteden? :/
2012. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes. Ha bizonytalan vagy még mindig menj el a nőgyógyászhoz.
2012. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Fölösleges idegeskednek emiatt :)

Én is pont most mentem át egy ilyen idegeskedéses időszakon ezért tudom miről beszélek.

Késés lehet fertőzéstől is mindenképp javallt egy nőgyógyász felkeresése, és akkor duplán megnyugodhatsz mert egy hüvelyi ultrahanggal teljes bizonysággal meg tud nyugtatni, mert ha olyan vagy mint én előbb úgyse fogsz :)

Nekem is vérzési rendellenességeim voltak, ellőttem vagy 10 tesztet ( nyugi a dmes ugyanolyan jó mint bármelyik másik, ha van mit kimutatni kimutatja én mindig olyat használok és eddig mindig a jó eredményt mutatta), és kiderült hogy egy fertőzés okozza a bajt nem egy baba.

2012. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!