Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 11. hetében mennyire...

Terhesség 11. hetében mennyire veszélyes az emelés? Kb.5 kg-ról van szó.

Figyelt kérdés
Ma vásárolni voltam,a végén már láttam,hogy kicsit túlvállaltam magam,dehát mindent,amit csak megkívántam,megvettem:) Ugyan nincs messze,csak pár sarokra a bolt tőlünk,én taxival akartam hazajönni,de persze nem volt,így kénytelen voltam gyalog hazacipelni a szatyrot,de mindig lerakosgattam,és próbáltam nem derékból emelni.Most egész nap feküdni fogok inkább,de ugye nem lehet baj? (amúgy is emelgetős melóm volt előtte).
2013. ápr. 10. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha előtte is edzésben voltál, akkor nem lesz baj. Ha baj lenne, akkor már jelentkeznie kellett volna valamilyen formában. Nyugi, de azért pihenj sokat.
2013. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik fiam 20 kiló volt,amikor terhes voltam a pici lánnyal,és rendszeresen emelgettem őt...ráadásul akkor építkeztünk,így én jártam vásárolni is.Minden rendben volt.2 fiú+6 hónapos csajszi anyukája
2013. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is emelgettem, nem lett bajom, a barátnőm ha nehezebbet emelt , pl 5 kiló megfájdult a pocija, jelez a baba ha nem jó neki valami:-))) Már okosak:)
2013. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Maja20 válasza:
Mi akkor költöztünk egy panel lakás 4.emeletére,persze lift nem volt,és kb 5-10kg-os csomagokat cipeltem. Bevásárláskor is gyalog mentem,és hála az égnek,nem lett semmi baj. Persze azért vigyázni kell.
2013. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell azért mert hisz nem vagyunk egyformák! Van akinek meg sem kottyan 10 kiló, van akinek pedig görcsöket okoz...
2013. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Öt kiló azért nem olyan sok. /Nem bántani akarlak/ Szerintem figyelj inkább a súly elosztására. Sóval pakolj 2 szatyorba úgy könnyebb lesz. :)
2013. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én még most 31 hetesen felviszem a 12 kg körüli gyerekemet az emeletre ha elaludt a babakocsiban... Szerintem semmi baj sem lesz, de ha görcsölnél, pihenj egy kicsit.
2013. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5 kiló? Azért az nem 15 vagy 20...

Volt bármi panaszod vetélésed görcsöd vérzésed ami miatt ennyire aggódsz? 5 kiló az semmi.

Nekem is 11 hetes a babám, van mellette 2 nagyobbam akiket bizony kádba, kisebbet etetőszékbe, autóba ülésbe stb. emelgetem ki be. Bevásárlásnál a kocsiba, kisebbet babakocsiba.

Semmi bajom.

2013. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is gyalog járok bevásárolni meló után.

5-10 kg-kat cipelek haza aztán fel a 4-re.

A nővérem kisfiát (12 kg) is emelgetem, játszom vele, dobálom.

Semmi bajom nincs tőle.

30 hkm

2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

5 kg-tól semmi bajod nem lesz, nyugi.

Az én fiam 10 hónapos, 9,5 kg, cipelnem kell hol magában, hol babakocsistul.

11 hkm

2013. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!