Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 11. hetében mennyire...

Terhesség 11. hetében mennyire veszélyes az emelés? Kb.5 kg-ról van szó.

Figyelt kérdés
Ma vásárolni voltam,a végén már láttam,hogy kicsit túlvállaltam magam,dehát mindent,amit csak megkívántam,megvettem:) Ugyan nincs messze,csak pár sarokra a bolt tőlünk,én taxival akartam hazajönni,de persze nem volt,így kénytelen voltam gyalog hazacipelni a szatyrot,de mindig lerakosgattam,és próbáltam nem derékból emelni.Most egész nap feküdni fogok inkább,de ugye nem lehet baj? (amúgy is emelgetős melóm volt előtte).
2013. ápr. 10. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha gorcsol a hasad, vegyel be MagneB6-ot!
2013. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%

A terhesség állapot nem betegség.


12 hetes kismama

2013. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves előző! állapot igaz, de sajnos van aki elvetélt már mert nehezet emelt... én is féltem a picit a hasamban, és ez az oldal azért van, hogy kérdezhessünk tudtommal. Lehetnél kedvesebb is... vagy gondold bele más helyzetébe is aki már járt roszul...
2013. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy baj lesz belőle,persze pihenj azért.Én megtehetem és nem emelgetek(14 kg-os nagylányomat sem).Ettől függetlenül baba jelezni fogja(és a tested mi az ami sok).Ma nekem is fájdogált a hasam,egész délelőtt meg sem álltam,így értettem a célzást é délután már csak pihentem.12 hetemet töltöm hétfőn
2013. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 2 évesen 12 kiló,őt minden nap többször is emelgetem,szóval nem lesz semmi baj ne aggódj.Boldog babavárást!
2013. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,a válaszaitok megnyugtattak!Utána már csak feküdtem,és lekopogom,de szerencsére még görcsölni sem görcsöltem.Egész egyszerűen csak féltem a babát,és szerintem inkább legyek ilyen,mint felelőtlen,aki egyáltalán nem törődik az ilyen dolgokkal!
2013. ápr. 10. 22:10
 17/17 A kérdező kommentje:

A 12. hozzászólónak pedig annyit tudnék mondani,hogy mindenki másképp éli meg ezt az egészet.Hála a jó Istennek nem vagyunk egyformák,és ahogy van olyan,aki 6 hósan veszi csak észre,hogy várandós (ezt is azért megkérdőjelezném),de van,aki az egész 9 hónapot "végig szenvedi".

Én ugyan nem hányok,de annyit elmondhatok,hogy még sosem voltam ennyire ki,mint az elmúlt 3hónapban,Megviseli a szervezetemet ez a más állapot,a hormonváltozások számomra iszonyatosak,és hogy őszinte legyek,teljesen más lettem azóta-nem vagyok ugyanaz.Régebben pörgős,vigyorgós,viháncoló csajszi voltam,most pedig állandó rosszullétek,ólmos fáradtság,ami miatt néha sírni tudnék,és az állandó hangulatingadozások.....

Nem betegség,de a szervezetet ugyanúgy igénybeveszi/megviseli,mint egy betegség!


Örüljön az,akinek nem így van!

2013. ápr. 10. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!