Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben, megnyugodhatok...

Minden rendben, megnyugodhatok a 9. héten?

Figyelt kérdés
Amikor megláttam a pozitív tesztet azért izgultam, hogy lehessen látni majd az uh-n bármit. Akkor láttuk is a petezsákot, doki szerint szabályos, semmi gond vele. Akkor azon paráztam, hogy legyen baba benne, mikor megyünk legközelebb. Hát minden rendben volt, látta a babát, a szíve még nem dobogott. Aztán egy hét múlva találkoztunk újra, addig azon paráztam, hogy dobogjon a szíve. Úgy lett, dobog a szíve, minden rendben. A legutóbbi ultrahangig izgultam, hogy nőjjön és ne legyen semmi baja. Nőtt, dobog a szíve, semmi baja, sem neki, sem nekem. Mégsem nyugszom, még csak a 9. hét. Ez így megy most már mindig? Megnyugodhatok, hogy itt van, velünk marad, nem lesz semmi baja? Nem volt vetélésem, de sok rosszat hallottam, olvastam és komolyan féltem őt. (Kezelt PCOS/IR-em van, de ezzel is minden rendben).
2013. ápr. 10. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen erdemes lenne megnyugodni, nem hasznal az aggodas! A gondolatoknak kulonben is nagy ereje van, hatarozd el, hogy Neked egeszseges a babad es tok rendben van vele minden, szepen novekszik! Ha eszedbe jut, gondolj erre! Meglatod, ugy is lesz... :-)
2013. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindig lesz miért izgulni. :)

Most majd jön a 12 heti Uh. Aztán azt várod, hogy érzed amikor mocorog. Akkor meg majd azért izgulsz, hogy mennyi ideje nem érezted mocorogni.

Tehát innentől mindig van min izgulni és mikor megszületik ez csak durvább lesz. :)

Ez a folyamat így jó.

Személy szerint amíg nem éreztem mozogni nagyon rettegtem végig, hogy vajon él-e még, amikor már minden nap éreztem mocorogni kicsit könnyebb lett. Amióta megszületett más dolgok miatt aggódom.

Boldog babavárást! :)


8 hónapos kisfiú anyukája

2013. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én irtam volna! Ugyan ezt csinálom és most se vagyok nyugodt.Pedig lekellene nyugodnunk mert az semmiképp nem tesz jót!Az erdményeid tök jók,nyugi nem lessz baj! Ugye azt mondják hogy az első 12 hét az kritikus,de hidd el nekem hogy utánna is ugyan így fogsz izgulni mint most! Mert szerintem tökre olyan lehetsz mint én,én is izgulok mindenért! Most járok a 19.hétbe és még nem érzem mozogni.Konkrétan most ezért izgulok,pedig a doki is mindent rendbe talált!De én képes vagyok az ő szavát is kétségbe vonni!!!!!

Én is mindig olvasgatok minden butaságot és a dokim szó szerint letiltott róla,nem jó dolog itt olvasgatni az interneten!Rengeteg brutális dolgot írnak!

Boldog babavárást neked!

2013. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
3/3-as vagyok még! Én vettem szívhangfigyelőt és azzal nyugtatom magam minden nap!Hogy ver a picim szíve! :)))
2013. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Jó tudni, hogy nem csak én érzek így. :) Igyekszem lazítani és csak pozitív dolgokra gondolni. :) Nektek is boldog babavárást!
2013. ápr. 10. 15:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Hány hetes kortól hallható a baba szívverése hasfalon keresztül? :) Ez tényleg megnyugtató lenne :)
2013. ápr. 10. 15:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Az aggodas csak akkor kezdodik igazan, mikor megszuletnek:D Es onnantol kezdve amig csakelunk ertuk aggodunk:D

En most vagyok masodjara terhes...most meg jobban aggodok. Mondjuk most nagyobb okom is van. 8 hetes leszek holnap. Ma, tegnap elott, meg az elott 2 nappal volt egy kis barnazasom (nagyon picike), de fajdalom nem jarult melle. Szerencsere minden rendben.

Ne aggodj, minden rendben lesz, csak pozitivan szabad gondolkodni. Beszelj a babaval, mond meg neki, hogy kapaszkodjon, hogy nagyon varod, stb.

2013. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mostmár így lesz míg meg nem halsz. :)

HA megszületik még több dolog lesz amiért aggódhatsz. Ez az anyaság. :)

2013. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívhang hallgatót nehogy vegyél. Csak stresszeled magad vele. És ha elfogadsz egy jótanácsot egy kóros aggódós anyukától, ezen az oldalon se olvasgass, mert kb 5 kérdésenként van egy vetélős, betegbabás stb. Ha jót akarsz magadnak ne olvass, nézz ilyeneket.
2013. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!