Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 37. hét után mennyire...

A 37. hét után mennyire mertek még egyedül a városban "császkálni"?

Figyelt kérdés
szivesen mászkálnék még én is, de egyedül már nem igazán merek. Mindig arra gondolok, mi van ha elfolyik a víz vagy bármi történik.

2013. ápr. 10. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azert nem egyik pillanatrol a masikra tortenik. En szules napjan is a westendben vasarolgattam meg.
2013. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi történne, telefonálsz mentőt hívsz agy valakit pont mint otthonról.
2013. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még 39+4naposan is javában mászkáltam vásárolgattam, másnap volt a program császárom.
2013. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41 hetesen is egyedül jártam NST re 30km ről, minden egyes nap, mert muszáj volt. sosem aggódtam. az út szélére is ki jön értem a mentő. arról nem is beszélve, h. ha úton vagyok, közelebb vagyok a kórházhoz. bár így is 20 perc alatt kiértek. ne aggódj, azonnal úgysem szülsz meg! :)
2013. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is a szüles napján még kirandulni voltam 40 fokos hőségben, jónem egydül...este pedig vendegeket fogadtunk. Éjfelkor folyt el a magzatvíz, 18:50-re lett a kezemben a kislanyom,szóval azert enm csak kipottyant 10 perc múlva:-) :-) :-) szeribtem nyugodtan indulj neki, telefot vigyél,ha gond van, tudj valakit ertesíteni:-)
2013. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!