Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz az hogy teherbe...

Tényleg igaz az hogy teherbe esés után az anya nem kívánja a cigarettát vagy ez terhességfüggő?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez terhesség függő, az első terhességemnél nagyon könnyen leraktam, egyáltalán nem kívántam.. a másodiknál más sokkal nehezebben ment.
2013. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhességfüggő.
2013. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
természetes terhesség és egyénfüggő. nálam nagyon érdekes volt, a beágyazódás körül (utólag tudom, hogy akkor lehetett) egy nap rágyújtottam és annyira rosszul esett, hogy utána abszolút nem kívántam, amint meg meglett a pozi teszt, illetve azóta, eszembe se jut:)
2013. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

cigiről nem tudok nyilatkozni, de kávéról igen.

imádtam a kávét mindenféle formában, ízben, de mióta terhes vagyok egyáltalán nem kívánom.

2013. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én végig nagyon kívántam. Iszonyatos önerő kellett ahhoz , hogy ne gyújtsak rá. 1-2x volt h nem bírtam és beleslukkoltam a pároméba, aztán az elég volt egy jó időre. Vissza is szoktam, ahogy lehetett.
2013. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kívántam a cigit, mikor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, hihetetlen hányingerem volt tőle, a kávét megittam, futottam hányni tőle. Nem is tudtam cigizni, olyan volt, ha felidegesítettek rámtört, hogy de el tudnék szívni egy cigit, de megálltam, ellen tudtam állni, nem is szívom azóta, pedig már 2 gyerekem van. Kávét olyan 6. hónap után már meg tudtam inni, a koffein elvonása sokkal rosszabb volt nekem, mint a nikotiné. Először instant kávékat ittam, attól nem voltam rosszul.
2013. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is letettem az 1. terhességem legkezdetén, azóta eltelt 6 és fél év , 3 gyerek lett én pedig leszoktam.
2013. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egyénfüggő. Az első terhességemnél könnyen ment a dohányzás abbahagyása, most a másodiknál szerintem nehézkesebb volt az első 3 nap! De utána szerencsére az előzőnél is és a mostani terhességnél is nem esik jól ha megérzem a szagát! Számomra ez nagyon érdekes és főleg azért mert nem hittem volna, hogy most le tudom tenni.... :)
2013. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Milagros ***** válasza:
En sem kivantam, max a felet ha eltudtamarm szivni.. Mar ez is fura volt,mar itt tudtam h vmi tortent, en enni sem birtam, teszteltem es pozitiv lett kb 5 hetes vtam rogton le is tettem, igaz konnyu volt , mert nem kivantam, de amugy is letettem volna rogton:) MINDENNEL TOBBET ERT MAR AKKOR AZ EN KICSI AMIRAM, AKI MOST 9 HONAPOS <3
2013. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Terhességfüggő
2013. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!