Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kötelező és ajánlott terhess...

A kötelező és ajánlott terhességi vizsgálatokat a fogadott orvos végzi? Milyen esetben mennek a kismamák más intézetekbe, külön fizetve pl. egy genetikai ultrahangért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki a választott orvos. Az enyém csak szól, hogy menni kell erre-arra a vizsgálatra. De hallottam olyat is, hogy helyben végeznek mindent.
2013. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szól a doki, hogy meg kell csinálni pl. az adott vizsgálatot és rád bízza, hogy hol csináltatod meg?
2013. ápr. 11. 17:50
 3/5 byby5 ***** válasza:

Sztk alapon jársz dokihoz?Többet tudnék segíteni ha megírnád hogy hova jársz! Én is Sztk ba járok az orvosomhoz(fogadott), a vizsgálatokra legtöbbször ugyanide megyek a nagy ultrahangok(genetikai UH) , kombinált teszt(ami fizetős de nálunk elvégzik), védőnő, vérvételek, belgyógyászat, stb...A konkrétan felmerülő probléma miatt elküld a dokid vizsgálatra pl. mi voltunk genetikai vizsgálaton az AFP eredménnyel kapcsolatban és akkor beutalóval mentünk pestre egy magánrendelésre, de ha elküldenek pl. magzati szív UH-ra akkor is rá írja majd a dokid hogy hova kell majd menned!Egyébként a genetikai UH-ot nem minden orvos végezheti el ezért és is másnál voltam akkor de az NEM fizetős!!!!

Remélem tudtam segíteni.Ha bármi kérdésed van írj!

30 hetes kismama

2013. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nálam az van, amit kérdeztél. Az ultrahangokra ő ad beutalót és ő végzi a kórházban. Minden másra a háziorvostól kaptam a beutalót. Mentem, amikor a doki mondta, hogy kéne labor, terheléses cukor stb. Nem volt gond belőle. Az AFP-re pedig a területileg illetékes nőgyógyásztól kellett beutalót szereznem.

Magánrendelésre járok egyébként. Első voltam.

2013. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AZ én orvosom a János kórházbna dolgozik, a magán rendelésére járok. A kötelező dolgokat, mint a 12. és 18 heti UH nem ő csinálta. Rám bízta, hogy a János kórházba bemegyek, vagy magán klinikán csináltatom.
2013. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!