Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára nem vártam de a teszt...

Mára nem vártam de a teszt negativ?

Figyelt kérdés
biztos h nem vagyok terhes?
2013. ápr. 12. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg addig mindig van esély. Szerintem ez a hónap nem volt sikeres, de ne csüggedj. Ugyan akkor nem egy eset van, hogy a nemvárt napján még 1 csíkos a teszt, de 2 hét várakozás után (még mindig nem jött meg) 2 csíkos lesz a teszt. Lehetett késői peteérésed, és akkor csak 1-2 hét múlva lesz 2 csíkos. Hőmérőzést nem csinálod?
2013. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A peteérésed lehet késői , az egyik ismerősőm így járt neki egy hetet késett még akkor is negatívat mutatott a teszt.. szóval van remény, bár azt hozzáteszem ez ritka, de kiváncsi vagyok majd írj!:-)
2013. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nembiztos, hogy nem vagy terhes. Milyen tesztet csináltál? Nekem volt olyan (ráadásul 10-es érzékenységű, drogériás, drága teszt), ami még a nem várt után 1 héttel sem mutatta, másfajta olcsó pedig már nemvárt előtt 3 nappal halványan pozi volt.
2013. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
amíg nem jön meg addig van remény.én tegnapra vártam de nem jött meg még ma sem.tesztet viszont nem csináltam még várok pár napot
2013. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szia.utolsó vagyok.na mi újság?teszteltél?
2013. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utólsó, és te hogy állsz?

teszeteltél?

2013. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
teszteltél*
2013. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szia.5.vagyok.nekem megjött.de nekem már van egy kisfiam és úgy vagyok vele ha a baba jönni akar hagy jöjjön.egy jó ideje nem szedek már gyógyszert úgyhogy bármikor kopogtathat a gólya.:)
2013. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:)))))
2013. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem mert sajnos megjőtt.
2013. ápr. 22. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!