Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok, es...

Loliboli kérdése:

9 hetes terhes vagyok, es nagyon sok tömény sárgásfehér folyásom van. Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, menj el nőgyógyászhoz!
2013. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt folyamatosan változik a folyás, erősebb, sűrűbb, hígabb alkat és terhesség függő. Ha vérzés, barnázás, viszketés, csípés, kellemetlen szag, túrós állag nem tartozik hozzá akkor nem kell azonnal dokihoz rohanni.
2013. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hetfön voltam az orvosnál,3x is elmondtam neki, es csak felirt egy kupot,( VagiC) , es nem igazán tulajdonitott neki nagy dolgot.Azt mondta heti 1x tegyem be a kupot. Aggodom,mert nem akarok bajt.
2013. ápr. 12. 10:00
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem csak az a fura,hogy nagyon tömény
2013. ápr. 12. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a babádnak! 9 hetes vagyok én is. Pár hónapja volt vetélésem, most véreztem a 6-7-8 héten, kórházban is feküdtem vele, több ultrahangot csináltak a babámról mint amennyit egész terhesség alatt kellett volna. És mostanra rájöttem, hogy rendszeres orvosi felügyelet mellett (3-4 hetente) és probléma esetén orvosi vizsgálat mellett ki zárt, hogy baja legyen a babának. HA szóltál az orvosnak és kúpot is kaptál akkor biztosan nem lesz baj! Ne parázd végig a terhességed, élvezd, mert akkor boldog a babád is! Még ha erős gombás fertőzést is kapsz el ami viszket, szúr, csíp stb. még az sem árt a babának (persze orvost ez esetben fel kell keresni).
2013. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Az utolsotol kérdezném,hogy neked vannak terhességi tüneteid? hányás,rosszullétek...stb?
2013. ápr. 12. 10:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig voltak rosszulléteim főleg hányinger, sose hánytam, amúgy sem vagyok hányós fajta. És megmondtam a férjemnek is, hogy kizárt hogy hányjak :D B6, hideg citromos víz mindig segített. Egy-egy kaja megkívánása, de nem olyan ölni tudnék érte, csak hogy jó lenne olyat enni. És imádom a zöldségeket, gyümölcsöket nyersen pedig eddig nem voltam nagy zöldség zabáló. Hátfájás, pici izomláz szerű fájdalmak (felső hasizom), picike szurka itt ott, feszülés itt ott (haskörnyéke). Ennyi tünetem van csak. De hozzá tenném, hogy veszélyeztetett terhesként itthon heverészek és a családom mindentől óv :D Jaaa és hihetetlen mennyiséget tudok aludni. (Mindenkinél más hogy mikor és mennyire jelentkeznek a terhes tünetek)
2013. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval eddig voltak, de pont tegnap és ma már egyre kevesebb tünetem van, és kezdem magam újra embernek érezni. És a baba tutira jól van mert pont tegnap néztük meg és láttam a kis szívét, és ahogy mozgolódott. Ma már az övemet is eggyel kijjebb kellett kellett engednem. :D
2013. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem mellfeszülésen és puffadáson kivül semmi tünetem nincs. A lányomnál mindig nagyon rosszul voltam, most meg pont az ellentétje.
2013. ápr. 12. 10:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más! Egyiknél így volt másiknál úgy.
2013. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!