Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes terhes vagyok de az...

28hetes terhes vagyok de az orvosom még sosem vizsgált meg "alulrol". UH-t is a legelejétől hasit csinál, méhszájat sosem nézett, nem mintha vágynék rá hogy ott matasson de kicsit aggodom mert sokat keményedek. Volt más is igy? Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3-4 alkalommal csak "alulról" vizsgált.
2013. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem akarsz másik orvost keresni???
2013. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem a 23. hétig havonta, utána már 2 hetente vizsgál.


31hkm.

2013. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ultrahangon is meg tudja nézni a méhszájat! A legtöbb doki csak a 32. hét után kezd el nyúlkálni, különösen első babánál, amikor nem jellemző, hogy nagyon korán kinyílik a méhszáj.
2013. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem minden egyes alkalommal, vagyis havonta megvizsgált alulról is. Ez érdekes, h téged meg egyáltalán nem néz meg. És ha nyílna a méhszájad?! Szerintem keress másik dokit!
2013. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!Csak megnyugtatás képpen,engem a 12.héten vizsgált meg,aztán a szülőszobán,akkor voltam 39 hetes,és ez a második terhességem volt.Semmi gond nem volt,és minél többet piszkálnak,annál nagyobb az esélye valamilyen felszálló fertőzésnek,illetve hogy nyíljon a méhszáj.Nem minden orvos híve a havonta történő piszkálásnak.Ezért szerintem nem kellene másik orvost keresned,mint ahogy itt tanácsolták...

További boldog babavárást kívánok!!!

2013. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
28.héten nem tudom mennyire lehet még orvost váltani vagyis mennyire érdemes...
2013. márc. 12. 19:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a gondod vele, minek cserélnéd le? Uh-on minden rendben van, nem kell piszkálni. Nyugi, biztos nem te vagy az első kismamija és nem is az egyetlen. :)
2013. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtatást,akkor ez nem olyan nagy probléma?csak mert sokan elszörnyülködnek rajta hogy még nem nézett "ugy" a dokim.amugy csak azért aggodom mert sokat keményedek és félek hogy nyilik a méhszájam és nem veszi észre esetleg :/
2013. márc. 12. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én orvosom sem vizsgált meg EGYSZER SEM. Egy másik állapította meg, hogy terhes vagyok,majd utána az uh alapján tudtuk, hogy minden rendben van. Időre szültem, minden rendban volt szerencsére!
2013. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!