Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenképpen kórház?

Mindenképpen kórház?

Figyelt kérdés
9 hetes kismami vagyok a második picúrt várom. A kisfiamnál jelentkezett nálam a cukor...a terheléses vizsgálaton derült ki. Viszont most voltam a védőnőnél és a pisi mintámból észre vette hogy ismét cukros vagyok. 3 + -os azt mondta. Mindenképpen kórházba kell ez miatt mennem, vagy van rá valami megoldás, hogy máshogy kezeljük?

2013. ápr. 12. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Orvossal konzultálj!
2013. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

a cukor nem vicc, ne innen várj kezelési tippeket.

ahogy az első írta, orvostól kérj tanácsot!

2013. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Miután megszülted nem voltál ellenőrzésen a cukroddal, mielőtt újra terhes lettél kellett volna, hogy csak terhességi cukor volt-e, vagy "maradandó".

Szerintem nem feltétlenül kórház, de mindenképpen orvos.

Ma gyorsan ugorj el a házidokidhoz, és ad beutalót diabétesz ambulanciára.

De nem ártana, ha valami történne.

2013. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, kórházba akkor kell menni, ha inzulint is kell kapjál, mert amikor azt beállítják, akkor egy napig figyelik folyamatosan.

Ha csak diétáznod kell, akkor valószínűleg nem.

De mint írták, sürgősen diabetológia! Addig is én minden lehetséges szénhidrátot megvonnék magamtól.

2013. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én meg nem vonnám meg a szénhidrátot, mert akkor lehetséges téves diagnózist kapnának, amikor elkezdik vizsgálgatni.

Én szereznék egy vércukormérőt, és méregetném, hogy mi a helyzet...

2013. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem vagyok felelőtlen és tudom, hogy dokihoz kell mennem. Már voltam is és hétfőre kaptam beutalót vérvételre. Csak érdekelt, hogy mire számíthatok. A kisfiam születése után teljesen megszűnt a cukrom.
2013. ápr. 12. 11:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Az első dolog úgyis a terheléses cukor lesz... addig hiába méregeti a pisit a védőnő. (Nekem annyi marhaságot mondott a csíkok alapján, közben a vérvételi, és a kórházban pisilt eredmények mindig jó értéket mutattak.)

A terheléses cukor eredménye a döntő, nem más. Utána pedig konzultáció a nődokiddal, ha most jó az eredmény, legfeljebb többször nézettek terheléses cukrot.

2013. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne vond meg a szénhidrátot, hanem kezd el azt a diétát, amit csináltál az előző terhességednél.
2013. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A" minden lehetséges"-t én is úgy értettem, hogy a felesleges szénhidrátot!
2013. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igy már más, mert a cukor diéta, szénhidrát diéta, annak számolása a lényeg.
2013. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!