Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenképpen kórház?

Mindenképpen kórház?

Figyelt kérdés
9 hetes kismami vagyok a második picúrt várom. A kisfiamnál jelentkezett nálam a cukor...a terheléses vizsgálaton derült ki. Viszont most voltam a védőnőnél és a pisi mintámból észre vette hogy ismét cukros vagyok. 3 + -os azt mondta. Mindenképpen kórházba kell ez miatt mennem, vagy van rá valami megoldás, hogy máshogy kezeljük?

2013. ápr. 12. 10:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igazából nagyon megijedtem, amikor a védőnő közölte velem. Az előző terhességemnél a cukorvizsgálaton derült ki a cukor, de viszont az akkori védőnő soha nem mondta, hogy lenne a vizeletemben is. És most nagyon megijedtem!
2013. ápr. 12. 12:02
 12/15 anonim ***** válasza:

Semmi baj, ne ijedezz feleslegesen! :)

A védőnőnél lévő tesztcsíkozás...hát, azért nem egy kórházi labor, valljuk be. Indulás előtt pisiltem, levittem hozzá, vártam rá másfél órát, dumált nekem egy órát, szóval majdnem három órás állott pisibe dugdosta a pálcikát.

A kórházi vérvétel, terhelés, laboreredmény a lényeg!

Nyilván, nem a hétvégén kell megnyerned a dobostorta evő versenyt, de hétfőig nem kell sokat várni, akkor úgyis meglesz a vérvétel. :)

Addig is gratulálok és élvezd a babavárást!

2013. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs vércukormérő készüléked? Ha az előző terhességednél cukros voltál gondolom akkor is kellett mérned. Én a helyedben azonnal szereznék egyet.
2013. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó tényleg jót írt, én el is felejtettem!

Szerezz be vércukormérőt és mérd egy napig éhgyomorra, főétkezés előtt és étkezés után egy órával. Jegyzed fel az eredményt. Ha nagyon drasztikusak, főleg hét fölötti értékeket mérsz, az nagyon nem jó, viszont kiderül, hogy valamit nem jól eszel. Ha hét alatt marad étkezés után egy órával, akkor nem hiszem, hogy nagy a probléma.

2013. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 adriennjeni ***** válasza:
Jó egészséget Neked! Vigyázz magatokra! :)
2013. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!