Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szörnyen rosszul érzem magam...

Szörnyen rosszul érzem magam 7 hetes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
7hetes terhes vagyok, és ma nagyon rossz napom van, folyamatosan émelygek, hányingerem van, fáj a fejem, fáradt vagyok, fel van puffadva a hasam... nem vagyok nyavajgós típus, de ezt most nehezen viselem... mit tehetek ellene? :)
2013. ápr. 12. 11:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

semmit! de tényleg. én is átéltem, talán már jobb, nekem ráadásul estére lesz brutál hányingerem. segíthet a magneB6, az, ha sokszor eszel picit (én szinte egész nap rágok valamit), és az is, ha kitapasztalod, mit kívánsz nagyon:) ha tudsz, feküdj le pihenni, ha nem, akkor délután irány az ágy, a házimunka megvár:)

jó volt nekem még a citromos víz (igazi citrommal), sőt az is, ha citromot szagolgattam, nyalogattam:D de mind csak addig segített, szóval ezt át kell vészelni, egyszer-egyszer én is nagyon kiakadtam, de hidd el, el fog múlni, vagy legalább is enyhül:)

2013. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ja, és a hideg kóla. az állat:D én abból is fogyasztottam néha napján, szerintem annyi nem árt, főleg, ha jobban vagy tőle.
2013. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Örülj! :) Azt jelenti, hogy jó sok hormon termelődik, erős, egészséges a pici! :) Minden rossz hullámnál gondolj arra, hogy mennyire jól van! :) Nekem segített! :)
2013. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kései Sirató ***** válasza:

A citrom nagyon jót tesz a közérzetednek, meglátod. És még egészséges is.

Én citromot nyalogattam, a Cola árt a gyereknek, elvonja a szervezetből a kálciumot, nem javaslom.

2013. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem tarthatom meg :(
2013. ápr. 12. 11:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Mit tegyél?Örülj :) én 3 és fél hónapos korunkig napról napra ezt éreztem,sokszor hánytam,már bocs de közben füligért a szám a boldogságtól,mosolyogva hánytam,sosem felejtem el :)még most a 19.hétben is előjönnek a rosszullétek,csak a fáradtság érzet enyhült :) Kitartást és a rosszullétek ellenére is nagyon boldog babavárást :)
2013. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
??????
2013. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Miert nem tarthatod meg, kedves kerdezo?

Aki nem akarja megtartani, az nem szomoru.

Persze, hogy meg akarod tartani!!!!! Csak mas nem akarja.


Figyelj, ha elveteted, sosem fogod megbocsatani magadnak, ha akartad ot! Mas meg orul.


Aki szereti a gyereket, az ne vetesse el, akkor sem, ha az apanak tele van a faxa.


Majdnem elvetette az ikreit egy kolleganom, mert azt mondta a baratja, hogy ha nem, akkor szakit vele.


Na, a csaj eros volt-ellentetben veled- es azt mondta neki: Akkor takarodj!


A ferfi nem hagyta el, hanem felesegul vette a vegen.


Istenem, tudod hany meddo no lenne a helyedben, asszony? Te meg masok szerint akarsz elni? Hogy masok oruljenek, te meg sirjal!!!!


Tessek erosnek lenni. Nem loptad ezt a gyereket, nem a boltban vetted, hanem a: Tied, es senki mase!!!


Na.


Borzaszto hogy milyen tutyimutyi vagy, kedves kerdezo.


Az en csaladom nehany tagja sosem akarta, hogy gyerekem legyen, na de aztan aki akarja, az tesz erte.


Tessek erosodni, kedves kerdezo, mert pont jo uton vagy ahhoz, hogy orokre elrontsd az eleted.


Egy eletre lelkiismeretfurdalasod lesz, es azon gondolkozol majd, hogy vajon milyen lett volna, es hogy lehetsz ilyen hulye hogy hagytad megolni masok velemenye miatt!


Mondd meg mindenkinek, hogy majd a sajat gyerekukkel azt csinalnak amit akarnak, ez a tied.


Az apa meg ha nem akarja, takarodjon a fenebe. Majd lesz masik. :)

2013. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%

8-as vagyok ujra.


Mondd az apanak, ha el akarja vetetni hogy: Majd beletorodsz, ocsipok!


Majd masok is beletorodnek.


Egyebkent meg, meddove is valhatsz az abortusztol aztan majd masok orulnek, te meg sirsz.


Hat nezd mar, nem vagy te rabszolgaja senkinek, hogy masok dontsenek az eletedrol es a kisgyerekederol.


Mondd amit a tesom mond, ha valaki bele akar szolni a csaladi eletebe: "A csaladombol kuss ki mindenkinek!!! Magamnak szultem!!!!"


Hiszen ez a kis pocaklako kisiparos a te kis csaladod. Mar nem vagy egyedul. Mar ketten vagytok. Es o mindenhol veled van. Egyutt dolgoztok, egyutt alszotok, egyutt vagytok mindig.


Ketten az egesz vilag ellen.

2013. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

Remelem fiad lesz es jol beveri majd a kepet mindenkinek aki bantani akarja most. Hihi :)


Ha meg az apa nem akarja, akkor majd beveri az apja pofajat ha nagy lesz.


Minden fiu anyas, kedves kerdezo. Mamit nem hagyja majd,hogy bantsak. En mar alig varom hogy megszulessen a kisfiam.


Egy ferfi sem szereti ugy a not, mint a kisfia. :)

2013. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!