Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szörnyen rosszul érzem magam...

Szörnyen rosszul érzem magam 7 hetes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
7hetes terhes vagyok, és ma nagyon rossz napom van, folyamatosan émelygek, hányingerem van, fáj a fejem, fáradt vagyok, fel van puffadva a hasam... nem vagyok nyavajgós típus, de ezt most nehezen viselem... mit tehetek ellene? :)
2013. ápr. 12. 11:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Csak annyit kell tenni,hogy nem mesz abortuszra :) Semmi tobbet. 2 vagy 3 honapos kor utan nem vegeznek abortuszt, mert tiltja a torveny. Szoval legrosszabb esetben is meg par hetet kibirsz, aztan fujjanak a se..edbe! ;)


Ha meg gyenge vagy, hazudd azt, hogy mar megtortent a mutet. Vagy bevetted az abortusz gyogyszert.


Tessek mar talpraesett lenni, kedves kerdezo. Az okos no mindig ravasz. Valoszinu meg max a 20-as eveid legelejen jarhatsz.


Ha most hagyod magad, egy eletre banni fogod. Mas meg kinevet.

2013. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
mielőtt még ennyien nekem estek, tudnotok kéne, hogy meg akartuk tartani, de félrekezeltek előtte és a baba nem fejlődik, és nem is fejlődne ki rendesen, mivel folyamatosan gyógyszeres kezelésen voltam... elég baj, hogy úgy ítélkeztek, hogy nem tudtok semmit!!!!!
2013. ápr. 12. 12:08
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez esetben elnezest kerek, kerdezo. Bocsanat.
2013. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszeres kezelésen voltál és miben nyilvánul meg, hogy nem fejlődik, hisz még korai terhesség?
2013. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
b6 vitamin nekem sokat segített. probáld ki hányingerre
2013. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt végig csak egy ember ítélkezett, a 71%-os..

Nekem eszembe se jutna ismeretlenül, az infók hiányában ítélkezni, pláne nem rábeszélni valakit egy döntésre, ezúton is én kérek elnézést a nevében!

Nagyon sajnálom, ami történik veletek, és kitartást kívánok mindenhez, amin most keresztül mentek.


A hideg gyümölcs elvileg segíthet a hányinger leküzdésében.

minden jót kívánok!

2013. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek akik segítettek :) a hideg gyümit meg hideg kólát kipróbálom
2013. ápr. 12. 15:31
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi, hogy kérdezem, de nem tudtam még, hogy terhes vagyok és a fogorvos Antidoloricat Irt fel, amit terhesen tilos szedni. 8 hetesen voltam dokinál, de mindent rendben talált, ezért kérdeztem, hogy milyen gyógyszer volt és mit látott a doki, hogy a nem fejlődést mondta.
2013. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!