Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos vagyok a 12. napon....

Lina 29 kérdése:

Lombikos vagyok a 12. napon. Voltam orvosnál, pozitív lett a teszt és vérben is 175 lett a hcg-m. Azt mondta szép a méhfalam, a petefészkem viszont összébb esett. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Viszont mikor megvizsgált már barnás, pirosas volt a műszere! Kaptam rá duphaston-t gyógyszert azt szedem. Szerintetek megmarad a baba?Járt már valaki így?
2013. ápr. 12. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány napos embriókat kaptál vissza? Szerintem nem gond az a kis vérzés, örülj, hiszen sikerült! Mikor mész legközelebb?
2013. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nagyon nagy adag progi pótlás kell így és imádkozni, hogy megmaradjon.
2013. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!04.18.-án kell vissza mennem.Leszívás 27.-én volt a beültetés pedig 29.-én!Azt mondta a doki,hogy lehet,hogy terhes,de az ultrahang miatt ő azt mondaná,hogy nem.De akkor még nem tudta a hcg eredményt.Ekkor pedig azt mondta,hogy nem tudja,hogy miért vérzek.Kapok crinone gélt és engem nagyon irritál. Amikor az asszisztens este felhívott azt mondta,hogy szerinte attól van.De nem engednek váltani.Szerintetek?
2013. ápr. 13. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
nem szokták engedni a váltást sehol.
2013. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, h a crinontól véreznél. Majd írj! Drukkolok!
2013. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Egy petezsák élő embrióval,ezt láttuk múlthét csütörtökön.Most elvileg halhatjuk majd a szívhangját is,már alig várom!Remélem minden rendben lesz!
2013. ápr. 23. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
gratulálok
2013. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!