Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csinálnátok akkor, ha...

Ti mit csinálnátok akkor, ha nehéz anyagi helyzetben lennétek és az első baba mellé becsúszna egy második? Megtartanátok vagy nem?

Figyelt kérdés

Mi a párommal nagyon abortusz ellenesek vagyunk,denem vigyáztunk eléggé!Tudom felelötlenség,de most a véleményetekre lennék kíváncsi nem az ocsmárolásra.Mert akartunk volna még egyet csak nem most,hanem egy pár év múlva!

2 hónapos babó anyukája


2013. ápr. 13. 11:15
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy felelötlenség,de ezt már írtam:( Mindig kiszállásos módszerrel védekeztünk és soha nem volt gond!A kis lányunk direkt jött össze,de most késön szállt ki a párom!:@Egyébként még csak 50%,hogy terhes vagyok.

Nehéz anyagi körülmények között azt értem,hogy hitel a házon hála megboldogult édesapámnak és szép adóságok:(

2013. ápr. 13. 13:54
 12/25 anonim ***** válasza:

2 hónapos baba mellett terhes vagy? Akkor a 6 hetet sem vártátok ki. Elég nagy felelőtlenségre vall "nem figyelni eléggé", főleg ilyenkor.

Ha megoldható lenne a minimális életszínvonal, megtartanám.

Az orvos nem éppen fog megdicsérni...

2013. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem is vagy terhes, nem létezik, hogy ilyen hamar legyen peteérésed. Ne aggód! Aki lepontozott annak üzenem, hogy indokolja már meg miért is tette. Tényleg szörnyű, hogy elmondtam a véleményem és még meg is tartanám a gyereket.
2013. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem először győződj meg arról, hogy tényleg terhes vagy e. Aztán majd ráérsz ezen agyalni.

Meg már arra is rájöhettél, hogy a kiszállásos módszer nem védekezés.

Én csak akkor voltam hajlandó ezt alkalmazni, ha nem bánnám, ha becsúszna a baba.

2013. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 3.5 hós volt a kisfiam, amikor pozitív lett a tesztem, 4 hós múlt, amikor a dokim megállapította a 7 hetes terhességet. Minden gond nélkül ki tudtam hordani, ez nem jelent feltétlenül problémát. Az anyagiak már inkább. Nálunk az 5. és a 6. baba között van ilyan kis korkülönbség, mégsem tudtam volna elvetetni.
2013. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%

Ezt nem is kell kérdezni. Én simán megtartanám. Egyetértek a lepontozott válaszolóval, és nyugodtan lepontozhat mindenki.


Ha már besikerült, akkor jöjjön csak.

2013. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező! Vedd úgy, mintha ikreid születtek volna elsőre és mindjárt könnyebb. ;)


Mert ha belegondolsz, másoknak ikeri születnek. Ők sem akasztják szögre.

2013. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát azért elég gáz hogy egy szinte kétgyerekes anyuka nem tudja még, hogy a megszakítás NEM védekezés... Jézusom... Itt nem az a gond, hogy későn száll ki, hanem hogy amúgy sem ér semmit. Csak így szerencse alapon működik az egész. Ez aztán tényleg felelőtlenség a gyerekkel szemben. Én biztos nem tartanám meg, egyrészt az anyagiak miatt másrészt az ember nem tenyészállat hogy futószalagon szülje a gyerekeket ilyen hamar. Időközben meg utána néznék hogy mi a védekezés...
2013. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mi az hogy 50 százalék?Ilyen alapon mindenki kiírhatná aki szexel hogy lehet terhes vagyok, mert hát védekezés mellett is besikerülhet.Miből gondolod a terhességet, van valami konkrét jele???

Megtartanám, ha a doki is engedné.

2013. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Naagyon szépen köszönöm a normális válaszokat!Akik pedig elég kelemetlenül fejezték ki magukat azoknak üzenném,hogy ez egy olyan oldal,ahol az emberek kérdeznek egymástól és megbeszélik a problémáikat és NEM arról szól,hogy ocsároljuk a másikat és lehurrogjuk egymást!!!!!!!!
2013. ápr. 15. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!