Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhes vitamint szedjek...

NyuszNyusz21 kérdése:

Milyen terhes vitamint szedjek? Ma derült ki teszt alapján, hogy terhes vagyok. Eddig nem szedtem vitamint, de úgy gondolom, hogy most muszáj leszek. Nem tudom hogy melyik miért jó, ha mondanátok pár olyat ami olcsó, de jó a babának

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gravida. Nem a legolcsóbb, de én ezt szedtem. Ez magyar, Béres termék. Mellette majd irass folsavat a dokiddal!
2013. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyébként gratulálok s sok boldogságot!
2013. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gravida. Szerintem a nők nagy többségének ez jött be. Árban is jó, főleg nagy kiszerelésben (90dbos), nem hízol tőle, nem lesz tőle farkas éhséged, nem hánysz tőle. Legalábbis nekem így volt és sok másnak is.

Persze majd te eldöntöd de szerintem ez jó vitamin.

33hkm

2013. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is a Gravida mellett voksolok és folsavat mindenképp!!
2013. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még egy pont a gravidának, én is azt szedem ár érték arányban a legjobb szerintem.
2013. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a gratulációt :)

Orvosnál még nem voltam,de hamarosan megyek.

A Gravida az milyen árban van? recept nélkül is kapható?

2013. febr. 20. 15:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, ez vitamin. 2000-2200 huf, patikára válogatja, hol mennyi. Ez a 30 db-os.
2013. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első babámmal Elevitet szedtem, meg voltam vele elégedve, de volt akitől azt hallottam, hogy hízott tőle. Én nem.

Most a második babámmal vagyok terhes, dokim a Ladeevit-et ajánlotta, mert van benne omega3 és árban is elfogadható.

De szerintem akármelyiket szeded mind jó. A Femibiont is dicsérik, viszont úgy tudom az drágább.

2013. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is sokat filóztam ezen a kérdésen és végül a Femibion mellett döntöttem. Terhesség tervezésénél és az első 12 hétben Femibion 800-at, most pedig már Femibion 400-at szedek.

De majdnem én is Gravidát vettem. Csak volt sok időm és megkérdeztem az összes közeli gyógyszertárban (4 db) és bioboltban (2 db), hogy melyiket árulják és milyen áron és pont a Femibion volt akciósan az egyik helyen.

De ha nincs 3-4 ezer forintot havonta terhesvitaminra, akkor ehetsz sima Multivitamint (ami olcsóbb) és a mellé vehetsz folsavat (és még szelént is).

Utóbbi kettő márkája: Dr Wohlman Pharma, kiszerelése 60 darabos és kb. 600 Ft.

Amit nem ajánlok, mert sok ismerősömnek rossz tapasztalata volt vele, az az Elevit. Hánytak és híztak tőle.

2013. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy a Ladeevitből heti 3-4 szemet kell szednem (ezt mondta az orvos).

Olvasom, hogy írta itt valaki, hogy az Elevittől hánytak. Hát én az első babával már 3 hónappal a terhesség előtt szedtem és utána végig a terhesség alatt és egyszer sem hánytam. Aki hány nem a vitamintól hány szerintem.

2013. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!