Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugónak mindenképpen...

A nyákdugónak mindenképpen egyben kell távoznia?

Figyelt kérdés

36+4 hetes vagyok,sajnos van egy kis vizelet tartási problémám már vagy 2 hónapja és wc papírt szoktam betenni a bugyimba,hogy pisi után a papírra folyjon az a kis pisi ami még ki akar folyni.Pár napja azt vettem észre,hogy a papíron sárgás folyás szokott lenni.Nem viszketek odalent meg semmi,nem fáj amikor pisilek,szóval semmi ilyen problémám nincs,csak érzem,hogy vmi folyik(nem folyamatosan),és amikor legközelebb megyek pisilni a papíron ott van egy sárga színű folt..úgy tudnám jellemezni mint egy sárga folyást.Nem kocsonyás hanem csak olyan mint egy folyás.Lehet ez már a nyákdugó távozása,vagy csak egy egyszerű folyásom lenne??Első babám lesz és még életemben nem láttam nyákdugót.Akkor is ilyen szokott lenni egyébként a wc papír amikor pisi után megtörlöm magam.

Bocsi,hogy ha kicsit undin írtam le!!


2013. ápr. 13. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak szimpla folyás,első terhességemnél a 7.-ik hónapban jött ki az első fele kis vérrel,aztán a 40.-ik héten a többi az is vér kíséretében,de nem olyan volt mint a folyás.36+6hkm
2013. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a nyákdugó lesz.

Szerintem folyás, és nem biztos, hogy ártalmatlan.


Higiénikusabb lenne ha tisztaságibetétet tennél be WC papír helyett


Amúgy nem muszáj egyben kijönnie a nyákdugónak. Általában véres nyák formájában távozik.

2013. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,és mindkettőtöknek köszönöm :)
2013. ápr. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!