Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek mi a vélemény...

Kismamák, nektek mi a véleményetek a légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt az az okos ember aki feltalálta nekünk akkor hülye lennék nem használni. Szerintem már a nagymamám is szívesen használta volna ha lett volna.
2013. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut haznosnak tartom. A lanyom surgossegi csaszarral szuletett 40+5 napra. Az apgar erteke 9/10 volt. Szoval minden a leheto legnagyobb rendben volt.

Masodik nap bekekult es ahogy hivtam a csecsemost, felkapta es elrohant vele. Friss csaszarral alig tudtam utana menni.

Akkor megfogadtam, hogy azonnal vezek egy legzesfigyelot.

Hiaba szuletett makk egeszsegesen, megis kekulni kezdett. De nem tudjak megmondani, hogy miert a mani napig.

Most mar lassan 2 eves, meg egyszer sem volt beteg.


Ha valami szerintem felesleges, azaz elfordulasgatlo parna, a baranyszor es tarsai...

2013. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy nagyon hasznos dolog, de csak akkor, ha az ember elvégzi a tanfolyamot hozzá.

Nekünk lesz, mert én ezt alap dolognak tartom. Ismerem magam, ha nem lenne, tuti 10 percenként nézném, hogy lélegzik-e a babám.

23 hkm

2013. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasznos. Nekünk veleszületett szìvbetegségünk van ezért meg pláne.

3 riasztásumk volt, de mire beértünk már elhalgatott. Engem a kórházban is zavart h nincs alattuk semmi, bevallom sokszor piszkáltam megnaz orrát h lélegzik-, annyira nem látszott h szuszogna.

Már a mobilt is megvettük, akárki akármit mond nyugodtabb vagyok így.

2013. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van! Legalább alap szinten tudni kell, hogy mit kell vészhelyzetben csinálni, különben nem sokat ér.
2013. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Akinek indokolt, annak nagyon hasznos. Aki parazosabb annak is. Aki nem annyira paras, az azt fogja mondani, hogy folosleges. En nem hasznaltam, de nem mondom, hogy nem paraztam.
2013. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos és hasznos dolog, sok gyerek életét mentette már meg.
2013. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nittababy ***** válasza:
100%
Nagyon hasznosnak tartóm és miért ne használjam ha már egyszer létezik!!
2013. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Az alapfelszerelésünk része. És tudom, mit tegyek, ha baj van és jelez. Ez hozzá tartozik. Különben olyan lenne, mint egy autó, amit az ember nem tud vezetni. Alapvető egészségügyi dolgokról tudnia kell minden szülőnek, ha felelősségteljes akar lenni, különösen , ami az életmentést jelenti.
2013. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!