Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos kismamak veszhelyzet...

Sos kismamak veszhelyzet korhazban vagyok mit tehetek?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok ma zuhany kozben elontott a ver es ennek mar 3 oraja azota se allt el rogton korhazba jottunk benn kell maradnom. Megneztek a picit vele minden rendben de a verzes nagyon eros es nem adtak semmit csak en szedem az utrogestant mert egy hete is volt verzesem de az csak egy tenyernyi volt es elmult.

Azt mondta az orvos hogy nem ehetek nem ihatok mert ha nem mulik el a verzes megszakitjak a terhesseget. Ez lehetseges??????

Ugy hogy meg el a babam???

Kerlek titeket irjatok valamit mert itt senki nem mond nekem semmit itt fekszem egyedul.


2013. ápr. 12. 20:06
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
de mitől vérzel??
2013. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
36%
Nem semmi! Sajnálom, ami veled történik! :( Én addig harcolnék, amíg csak lehet! Nem nagyon értek az egészségi részéhez,de foggal körömmel ragaszkodnék a babámhoz!
2013. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Nem tudjak megmondani zart a mehszaj, nincs hematoma sem beverzes. Van szivhang minden normalis. Vettek vert az is normalis. Fekszem es nem all el. Nem vehetik el ugy hogy meg el es semmi baja :((
2013. ápr. 12. 20:10
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

A dokid ott van,vagy őt nem tudod felhívni,ha nem is fogadott doki,de akihez jársz?

ne hagyd magad, ne hagyd hogy ne foglalkozzanak veled, mert ez nagyon nem jó így

2013. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
71%
Azért akarják valószínűleg megszakítani a terhességet, mert a baba miatt vérzel. Ha nem tesznek semmit egyikőtök sem éli túl. De reménykedjünk a legjobbakban!
2013. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Meg nem valasztottam fogadottat varni akartam a 12.hetig amig biztos lesz. Akihez jartam ma delelott rendelt holnap szombat.

Nem tudom mit tegyek

2013. ápr. 12. 20:12
 7/54 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha a nagy vérveszteség téged is veszélyeztet,akkor megszakíthatják,de erre ne is gondol, tegyetek meg mindent. Nagyon szorítok!!!!!!!!
2013. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
75%
A kórházak meg nem kockáztatnak, nehogy per legyen belőle, inkább elveszik a babát. Te szegényke, én is szorítok neked!
2013. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Egy baba van csak, mert ez akkor is előfordulhat, ha ne adj isten ikerterhességnél az egyik baba elhal :(
2013. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok tanácsolhatnak. Semmi esetre sem dönthetnek helyetted!

Legyél erős és próbálj beszélni a picihez. Ez neked is jó és neki is az lehet.

Ha pedig a vérzés miatt elvetélnél...gondolj arra, hogy jobb így. Tudom, hogy szörnyű amit írok, de a sógornőmnek megállították a vérzést és most is kínlódik a 4 éves fogyatékos kislányával.

De reméljük a legjobbakat! Ha a vérzés ellenére jól van a pici, akkor harcol az életéért. Segíts neki benne!

Majd írj, hogy mi van.

2013. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!