Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek hasonló? Kutyául...

Valakinek hasonló? Kutyául szenvedek!

Figyelt kérdés
8+3 hetes vagyok 2 hete volt 37,8 a hőemelkedésem 1 napig,mellette végtagfájdalom torokfájás 2 napig. Nődoki azt mondta csak 38 fok fölött lehet rubophen,amúgy meg szopogassak torokfertőtlenìtőt és pihenjek. Mint ìrtam 2 nap alatt el is múlt. Most megint fáj mindenem tegnap óta,de nics lázam és torokfàjásom,helyette orrdugulás és orrfolyás,fejfájàs és érzem a fülem is. Vérnyomásom 99/ 61-volt délelőtt,most nemrég 108/ 51. Nemtudom ez okozhatja e hogy ennyire alacsony. Kérdésem az lenne volt e ìgy valaki terhesen és lett e bajj a babájának,nagyon aggódom. Valami házipatika, hogy jobban érezzem magam?
2013. ápr. 14. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok folyadék és C vitamin!
2013. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1000 c vitamint szedek,igaz folyadék nem nagyon fogy,mert így is állandóan pisilok. Köszönöm a válaszod! Szerinted egyébként mi bajom lehet? Első gyerekkel kutya bajom nem volt!
2013. ápr. 14. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Készíts hagymateát, s azt idd (mondjuk mézzel), nagyon hatásos. Nehogy azért ne igyál sok folyadékot, mert pisilned kell... tán nincs wc-tek? :)


A fekete retek is jó az orrdugulásra-orrfolyásra, reszeld le és keverd össze mézzel, azt edd.

Meg hát a fokhagyma is természetes antibiotikum, kenj bőven pirítósra.


Nem hinném, hogy baja lesz a babának, a tartósan magas lázzal kell vigyázni, de szerencsére azt írod, hogy az nincs.

2013. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen van wc-nk! :D Sajna minden mozdulat fáj annyira fájnak az izületeim,hogy alig birok kikelni az ágyból. De már főzi is a hagymateàt a párom. Köszi a tippet remélem bejön!
2013. ápr. 14. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:

A hagymatea tényleg jó, de én ugyan így jártam ennyi idősen. Egy tuti módszer volt!!!! Naponta 3X nyers hagymát inhaláltam be. Apróra vágtam, és törölköző alá feküdtem.

Rengeteg tea hozzá és fekvés. A törökfertőtlenítőre vigyázz, és az orrcseppre is. Én 38,1 nél vettem be algopirynt, azt mondták mást ne! Nem lesz baja! Nyugi, igyál-igyál az kimossa a bacikat!

2013. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haljátok e ez nem javul!!!! Szerintem holnap elmegyek a körzetihez. Valami antibiotikumot biztos tud ami nem árt a picinek nem? Mivel ez már a màsodik ilyen 2 hét alatt. Nemtudom mi tévő legyek annyira szenvedek már!!!! Ràadásul van egy 28-hónapos örökmozgóm,én meg itt vagyoketerìtve....
2013. ápr. 14. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!