Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor végezzek tesztet, hogy...

Mikor végezzek tesztet, hogy biztosan kimutassa a terhességet?

Figyelt kérdés

Ez volt a 2. hónap, hogy próbálkozunk. Nem jött meg a menstruációm, mindig napra pontosan meg szokott jönni, akkor is, ha nem szedek gyógyszert.

Csináltam ma egy tesztet (3 nappal azután, hogy meg kellett volna jönnie) de negatív lett.

Azért remélem, terhes vagyok, csak még nem mutatta ki. Szerintetek?



2013. ápr. 15. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában azért ilyenkor már ki szokta mutatni. Gyakran előfordul, hogy a próbálkozások miatt sokszor késik a nők menstruációja akkor is, ha előtte mindig pontos volt. De reméljük a legjobbakat... pár nap múlva csinálj majd újabb tesztet, ha addig nem jön meg.
2013. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön meg pár nap múlva csinálj még egy tesztet!

Mondjuk én az nap teszteltem mikor meg kellett volna jönnie, és akkor már pozitív volt!

2013. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Számít, hogy milyen tesztet használok?

Gábriel tesztet használtam most.

2013. ápr. 15. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Számít a teszt is, és tapasztalataim szerint nem is csak az érzékenysége, nekem egy nagyon olcsó teszt (Rossmannos Facelle tesztcsík, kb. 300 ft) már a nem várt mensi előtt 3 nappal pozitív volt, egy másik, sokkal drágább szintén 10-es érzékenységű pedig kb. a nem várt után egy héttel lett csak halovány pozitív.
2013. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A teszt is számít, én szintén olcsót használtam először (x-epil) az esedékes mensi előtti este(!) olyan halvány volt a második csík, azt hittem, haluzok. Sokkal drágább a Clearblue féle teszt, ott viszont már egyértelmű volt másnap a határozott pozitív. Ha anyagilag tudsz rá áldozni, szerintem próbálj ki több félét. Elképzelhető, hogy később történt a beágyazódás.
2013. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!