Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelésés vérvétel. A...

Cukorterhelésés vérvétel. A két vérvétel között haza lehet menni?

Figyelt kérdés
Kocsival kb 5-6 percnyire vagyunk a kórháztól. Szal nem ülnék ott ha nem muszáj 2 órán keresztül.. Itthon is tudok ülni. Akár feküdni is.

2013. ápr. 15. 16:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Elmeletileg nem lehet jarkalni, mert rossz eredmenyt kaphatsz. Lehet, hogy rossz lenne az eredmenyed, de a mozgastol lejebb megy a cukorszinted.

6-os, dehogy lehet enni sosat!!! Semmit nem lehet, max. egy korty vizet, ha nagyon rosszul van a kismama, de nem ajanlatos. Nem olyan veszes ez a vizsgalat, en mostvoltam egy hete, annyi rossz volt, hogy sokat kellett varni es ulni.

2013. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos csak ma olvastam azt a kérdésed, hogy lehet-e vizet inni az 1. vérvétel előtt. Nem tudom, hogy Te végül is ittál-e, de akkor még lehet. Remélem jól sikerült a vizsgálat! Mi volt? Eredmény csak holnap lesz, ugye? Majd azt is írd meg! Drukkolok!

6-os voltam.

2013. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia!Elég régi a kérdésed,de azért irok neked:

1.terhességem során elmentem,megcsinálták a vérvételt, utána mentema páromhoz. Egy hétig nem ettem édeset,olyan rosszul voltam:(( Nem mentem haza,ott ültem és olvastam addig.Jó lett az eredmény.

2.jára meg: megcsinálták a vérvételt,kiültem anyummal a kocsiba,elmentünk a közeli boltba(de kocsival.) Anyum vezetett,én csak ott ültem s pihentem.Vettünk pár dolgot de én csak mentem a kocsi mellett,nem én toltam. Levették a második adag vért s az eredmény kisebb lesz a 2.érték mint az éhgyomri.Amikor mentem vissza az eredményért a doki meg akarta ismételtetni,meg is adta a beutalót.De a saját dokim azt mondta nem kell:) (magándokihoz jártam)

2014. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!