Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség tünetei szépen...

A terhesség tünetei szépen lassan fokozatosan jelennek meg vagy úgy hirtelen egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
Értem itt ezalatt az evést. Ugye van aki sokat eszik és mindig éhes. Előfordulhat az, hogy vki az egyik pillanatról a másikra lesz éhes és ez sokáig így van? (Szinte egész nap éhes). És hányinger lehet tünet? (Nem reggeli, csak simán napközben). És égető érzés a has tájékán? Vagy ez inkább utalhat betegségre, vagy nincs elég oxigén a környékemen? (PL: ha egész nap bent ülök a szobába a gép elött)
2008. jún. 13. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En csak a szerencsesebb oldalrol tudok irni, de azt leirom :)

Nekem nem volt hanyingerem, es nem hanytam, de egyszer, ugy 7-8 hetes lehettem, delutan felfordult a gyomrom palacsintasutes kozben (olajszag). De nem hanytam.

Viszont allandoan ehes voltam! Ez a 6. het tajan kezdodott, es eltartott az elso trimeszter vegeig. Annyira ehes voltam, h reggel egybol mentem enni, mert ugy ereztem kiesik a gyomrom. Es egesz nap kellett ennem mindig vmit ragni, kulonben megbolondultam volna. De jo volt barmi, nem volt, h kulonosen kivantam volna egy fajta etelt vagy ilyesmi. Ez elmult ugy a 12. hetre.

2008. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok, eszembe jutott, h egyszer megiscsak hanytam, de az nem koraterhesen volt, hanem a 20. heten, nem is ertettem.

Megettem a toltott karalabet amit szeretek, par perc mulva ereztem, h vmi nem stimmel, es akkor kijott. Azota nem eszek olyat, de lehet, h az mastol volt, vmi virus is lehetett, mert akkor a pocakom is fajt kicsit utana.

Most 26 hetesen mar nincs kinzo ehseg, elmult teljesen.

2008. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
csak a gépelőtt ülésre térnék ki. Nem jó ha egész nap görnyedve ülsz, néha sétálj kint a levegőn, mert nagyon rosz a hányinger és velejárója én tudom. Sok friss vizet igyál. A gépezést nem kell abbahagyni ,hisz én is itt ulök, de tarts óránként legalább 10 perc szünetet , sétát ha dolgozol, ha csak hobbiból csinálod akkor több is lehet a szünet.
2008. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!