Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedélyváltozás a terhesség alatt?

Kedélyváltozás a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Más is érzi azt, hogy elviselhetetlenül viselkedik? Egyik percben sírok, a másikban toporzékolok. És mindehhez elég egy rossz szó. 34 hetes kismama
2013. ápr. 16. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Normalis a hormonok miatt.
2013. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En elviselhetetlen vagyok! Tegnap is beültem az autóba, hogy emgyek a nagylanyomert a bölcsibe, és elkezdtem zokogni, hogy biztos szar anya vagyok,nem tudok majd kettővel foglalkozni....egyik pillanatban megőrjít a fejrem,de már azzal ahogy levegőt vesz, a következőben meg imadom....ez így volt mar a lanyom alatt, es a szoptatas vegere normalizálódott....kitartast...a ferjednek is...
2013. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyenkor természetes. Hát, én egyébként sem vagyok egy könnyű eset, de most aztán képes vagyok kiakadni mindenen! Folyton anyukámmal és a párommal zsörtölődök, ha ők máshogy gondolnak valamit, mint én, rögtön megsértődök. Pár napja kezdett csak engem is bosszantani, mert a párommal csúnyán összevesztünk, és már-már ott tartottunk, hogy köztünk vége mindennek. Rá kellett jönnöm, hogy ez nem mehet így tovább. Meg kell próbálnom megértőbbnek lenni a szeretteimmel, habár teljesen önkéntelenül csinálom az egészet, egyszerűen érzékenyebb vagyok és kész. De mostantól mindenképpen bocsánatot fogok kérni, mihelyt rájövök, hogy túlreagáltam valamit (makacs, büszke oroszlán vagyok, úgyhogy óriási erőfeszítést fog igényelni), nekik pedig sokkal toleránsabbnak kell lenniük velem. Csak így fog menni.

26 hetes kismama

2013. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elejétol a végéig így voltam:) Néha mintha kívulrol láttam volna magamat és nem tudtam befolyásolni. Es nem szunt meg a szuléssel, csak mikor a hormonok picit rendezodtek.
2013. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kitartás nektek is, győzzük le valahogy a hormonokat!:)
2013. ápr. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!