Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Laparoszkópia-méhkaparás...

Laparoszkópia-méhkaparás utáni első sex?

Figyelt kérdés
Volt egy 4-5 hetes méhen kívüli terhességem. Az orvos 6 hétre mondta kb a no sexet. mekkora bajt okozok, ha mondjuk nem várok csak 4 hetet, vagy az első menzit? 3 hónap pihi kell min. a köv babáig, így csak gumival lehet. Már dolgozok is, nagyon szépen gyógyulok, semmi panasz..csak ugye a munkára is 3 hét pihit mondtak..de persze nem megoldható..köszi aki válaszol
2013. ápr. 16. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kb. 4 hét után estem neki a páromnak, gumi nélkül... és nem lett baj belőle. De amondó vagyok, ne kövesd a példám, jobb kivárni a 6 hetet, az a tuti. Nem tudom mennyire kívánjátok egymást, én speciel amint először megláttam a párom (3-4 héttel a műtét után), úgy éreztem, muszáj azonnal letépnem róla a ruhát :D De ha ti azért annyira nem, akkor egy kis szex nélküli összebújással valahogy csak át tudjátok vészelni azt a pár hetet.
2013. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen én is 4 hetet min adnék a dolognak..illetve jó lenne addig az első menzi is..gumival mindenképp, mert augusztusig várni kell az újjab baba projekttel sajnos. Kontrollra is 4 hét múlva kell mennem, szerintem ott rákérdezek lehet e már :) végülis 1 hét már letelt a műtét óta..amúgy egyenlőre én még nem is kívánom...még vannak fizikai fájdalmak, a lelkiekről nem is szólva..csak az orvosok is mást mondanak, és a fórum is elég vegyes :)
2013. ápr. 16. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várd meg a kontrollt, és kérdezd meg. De még ha szabad is, fizikai és lelki fájdalmak esetén nem kellene belevágni, mert semmi értelme, ha nem fogod élvezni. Ha pedig a párod szeretné, néhány alkalommal akár máshogyan is kielégítheted őt, biztosan megértő lesz.
2013. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze! Bár remélem addigra sokminden változik..párom aranyos tartja bennem a lelket,így sokkal könnyebb nem állandóan a törtêntekre gondolni
2013. ápr. 16. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!