Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti ultrahangon leirta...

A 12. heti ultrahangon leirta az orvos a lepeny helyzetet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 12:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Eddig is koszi a valaszokat, bekapcsom majd a pc-t es nyomom mindenkinek a kezeket! A telom valamiert nem engedi.
2013. ápr. 16. 13:47
 12/21 anonim ***** válasza:
11 vagyok. Hát igen ez bosszantó amikor a pénzért még ráadásul hanyag is meg nemtörődöm...nekem is volt vérzésem sajnos 8-9.hét között, nem tudom nem e a pajzsmirigy alulműködéssel függ össze? Ha jól tudom neked is az van.
2013. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ja nem bocs 9es voltam asszem..
2013. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, van nekem is. Hat ezt nem hinnem. A 8. heten voltam endodokinal, emlitettem is neki a verzest, de nem mondta, hogy osszefuggne. Raadasul az ertekeim is rendben voltak...
2013. ápr. 16. 13:55
 15/21 A kérdező kommentje:
Nekem 3x reggel 8-kor (elso vizeletkor) lett eros piros, friss, folyos verzesem. Amikor az uj dokinal voltam, es vizsgalt, mondta, hogy tiszta kemeny, gorcsos a mehem. Aztan latta a lepent is. Azt mondta, hogy az siman lehet, hogy ejjel begorcsolt a meh a meleg takaro alatt (szerinte ez tipukus), kicammogtam igy a vecere, es igy a mehszajon tapadt lepeny megserult, verezni kezdett...
2013. ápr. 16. 14:00
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem igen, bár én magán ultrahangon voltam 12. hetin.

A papíromra azt írták, lepény: mellső fali, 18 hetesen sztk-ban pedig azt, hogy a lepény mellső falon tapad, jó helyen.

2013. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Oke, hogy a klinikan voltam, de du megyek hozza a maganba es tejelek neki... De ma utoljara... Van uh-ra idopontom az "uj" dokihoz is jovo hetfore, akkor megprobalom megfogadni, csak felek, hogy elvallal-e, mert nagyon elfoglalt. Utana meg utoljara elmegyek a regihez, es "megkoszonom aldozatos munkajat".
2013. ápr. 16. 14:08
 18/21 anonim ***** válasza:
magándokinál és kombi teszten is leírták
2013. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem ráírták a leletre.

Lehet, hogy ugyanahhoz az orvoshoz járunk, legalábbis mástól is hallottam már ilyen kritikát, és szintén klinika, keddi magánrendelés, ahol nincs uh. A 12. hetit nekem nem ő csinálta, mert szabadságon volt. Egy barátjához küldött.

2013. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jééééé én is okt.27-re vagyok kiírva :D
2013. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!