Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyaki redő a 12. heti...

A nyaki redő a 12. heti ultrahangon 4 mm lett. Ha van hasonló helyzetben valaki kérlek írjon! Milyen lett az aminiocentézis eredménye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm fiának volt szintén 4mm a redővastagsága,az eredménye negatív lett.1 hónap múlva születik a legényke:)
2009. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne fogd fel olyan tragikusan.Nálunk az egyik helyen (magán)1,2-t a másiknál 2,4-et mértek.Szerintem nagyon-nagy a hibázási lehetőség.Csak fölöslegesen idegesítik a kismamákat.
2009. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orrcsontot látták?
2009. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az orrcsontra azt irták hogy látható csak hypoplazias kissé kissebb. ( de én is egy kis alkatú vagyok)
2009. szept. 25. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál már további vizsgálatokon?Mi lett az eredmény?

2009. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam a kombinált tesztet de még nincs eredménye. Az eredménytől függően (de valószínűleg a magzatvíz mintavételt megcsináltatom a 16. hét után)döntünk a genetikussal.
2009. szept. 28. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszi mi lett az eredmény,nagyon drukkolok,hogy minden oké legyen!+++
2009. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megvan a magzatvíz eredményem de sajnos rossz lett.

A 18-as kromoszómának a rövid karja hiányzik.

A baba súlyos testi és szellemi fejlődési rendellenességgel születne ha egyáltalán megérné és életképtelen lenne.

Úgy döntöttünk nem tartjuk meg!

2009. okt. 28. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!