Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen még csak 2200-2300...

36 hetesen még csak 2200-2300 g körüli a babám, és a hasam is nagyon kicsi. A dokim 10 alkalmas infúziós kúrát írt elő 2 naponta. Pedig Gravidát is szedek. Egyébként azt mondta, hogy minden rendben, csak kicsi a baba. Tudtok erről valamit bővebben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
kicsi a baba, ez nem baj, azért hízlalj, hogy ha megszületik emiatt ne legyen kissúlyú, ami olyan, mintha koraszülött lenne és tovább bent kéne maradni, de nincs ok aggodalomra, ráadásul nekem 3000 grammnak mérték 38 hetesen a 4300 grammal 40. hétre született fiamat. a doki csak óvatos, és lehet, hogy te nem híztál eleget, csak egy kicsit tuningolni akar a szülésre, ami egyáltalán nem baj!
2009. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan kicsi a babád, tényleg lehet hogy csak óvatos a doki. Nekem tényleg kicsi volt 34 hetesen 1.8 kg-ra mérték, a dokim ugyanezt mondta hogy úgy néz ki semmi baj csak kicsi baba. De a biztonság kedvéért vissza kellett mennem egy hét múlva is vizsgálatra, ahol kiderült hogy nem nőtt a súlya 1 hét alatt. Másnap megcsászároztak, és kiderült hogy a méhlepényem már alig működött, még szerencse hogy idejében kivették mert lehet hogy különben elhalt volna a baba a méhemben. De ne ijedj meg amiért ezt leirtam, ha neked növekszik a baba súlya akkor szerintem nincs ok az aggodalomra.
2009. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!