Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat gondot, ha naponta...

Okozhat gondot, ha naponta 3-4l folyadékot is megiszok?

Figyelt kérdés

napi 3l ásványvíz+ tea, kakaó, leves. A cukrom rendben van. Eddig nem tünt fel csak most számolgatom az üres palackokat.

38 hkm



2013. ápr. 17. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ennyit kéne inni:)
2013. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A túlzott folyadékbevitel megterheli a szívet. 3 liternél ne igyál többet!
2013. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy ilyen sokat meg tudsz inni :)

én is törekszem, de nem megy.

csak így tovább, jót tesz!!!

2013. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok és én is simán megiszom a napi 3-4 liter ásványvizet!!!! :)
2013. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ,hogy a végén vagy ,mert nyáron ez nagy vizesedést okozhat, egyébként tényleg nem szabad túlzásba vinni.2,5-3 l elég.
2013. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked már ez a maradék két hét nem fog gondot okozni, ha eddig is ennyit ittál :D

Egyébként én is ugyanígy vagyok évek óta szinte ivás után szárad a szám, muszáj innom... simán megvan a 3 liter... Nyáron még nem mertem kiszámolni.. szerintem 5-6 is megvan.. :D

Sok embernek ez hihetetlennek tűnik, de én megdöglenék, ha nem ihatnék ennyit.. :D


Viszont én hajlamos vagyok vizesedni, szóval nyáron kellemetlen lesz a helyzet...


25 hkm

2013. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!