Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiírt leendő...

Decemberre kiírt leendő anyukák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiírva pontosan?Mit érzetek,mik a tüneteitek? Elmondtátok már másoknak? Minden érdekel! :-)

2013. ápr. 18. 15:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

7 hetes vagyok, és a számitásaim szerint dec 8ra leszek kí irva. Orvoshoz 2hét mulva megyek. Második baba.

Reggelente vagyok rosszul. A kisfiamnál a 7dik héttöl végig hánytam ameddig meg mozdult.

2013. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, én a 2-es nőin fogok szülni és nekünk is 2. baba, van egy 21 hónapos rosszcsontom.
2013. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Én a Bajcsyban fogok szülni. Ikerfiaim után jó lenne egy kislány:)
2013. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! November 29 a mi dátumunk, ezért gondoltam csatlakozom :) Mi már elmondtuk a családnak, mindenki nagyon örült, és a picit is láttuk, ver a szíve :) Tüneteim nem sok van, puffadás és fáradtság az első kettő :) hányingerem még nem nagyon volt. :) Örülök, hogy ilyen sokan várjuk az év végét és a kisbabát a fa alá :))) Boldog babavárást nektek is! :)
2013. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy ilyen sokan válaszoltatok...:-)

Én a 6. hétben vagyok és szombaton megyek is dokihoz. Azért ilyen hamar,mert csak egy rutin vizsgálatra kértem időpontot kb. két hete és azóta derült ki,hogy babát várok. Így már csak nem mondtam vissza... :-)

2013. ápr. 18. 20:53
 16/32 A kérdező kommentje:
Ha csinálnék Facebook-on egy zárt csoportot arra,hogy beszélgessünk, volna kedvetek csatlakozni? Voltam már ilyen csoportban és nagyon jó volt,csak nekem a többiekhez képest későn jött össze a baba és eléggé "lehagytak" már... :-)
2013. ápr. 18. 21:17
 17/32 anonim ***** válasza:
En valamikor dec 13-20 kozottre leszek kiirva, de elotte egy hettel program csaszar lesz, mert 3. Baba es az elso ketto is csaszar volt sajnos. Janos korhaz most is, es a lanyaim dec 26-an es 15-en szulettek. Tunetek nem veszesek, cici fajas, faradtsag, neha emelyges ami viszont erdekes hogy most nem reggel jelentkezik, hanem napkozben. Es szurkal a hasam kulonbozo jelyen, mertekben es modon. De most tok jol vagyok.
2013. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
17es vagyok. Szerintem a fb jo otlet, en csatlakoznek!
2013. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Rendben! Privátban megírnád a neved és a lakhelyed? Mert legalább 1 tag nélkül nem enged csoportot létrehozni.
2013. ápr. 18. 21:28
 20/32 anonim ***** válasza:
Megirtam :)
2013. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!