Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inseminaciónk volt ma kellett...

Inseminaciónk volt ma kellett volna megjönnie de még semmi 15 napon ovuláltam ma van a napja. Ma elég rosszul érzem magam nagyon fáradt vagyok meg ájulás kerülget. Szerintetek? Tegnap csináűltam reggel tesztet de az negatív volt

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor volt az inszemináció? Szedsz valamilyen gyógyszert (pl. utrogestan, duphaston)? Mikor kell visszamenned vérvételre?
2013. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
holnap lesz két hete hogy volt az insem utrogestánt szedek
2013. ápr. 18. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor, ha jól számolom 12 nappal inszemináció után csináltál tesztet. Amikor én terhes lettem én is 12 nappal inszemináció után teszteltem és egyértelműen negatív lett, tehát még van esély. Tesztelj holnap reggel. Viszont az utrogestan miatt valószínűleg akkor sem jön meg, ha nem vagy terhes, tehát ez is benne van a pakliban.
2013. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát elég sokmindenen keresztülmentünk már sajnos többször szedtem már az utrogestánt és nekem mindig megjött közben
2013. ápr. 18. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!