Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, nektek nincs allando...

Kismamak, nektek nincs allandoan melegetek?

Figyelt kérdés
Engem folyton ver a viz,izzadok ejjel alvas kozben,nappal is,amikor csinalok vmit.folyamatosan hohullamok jonnek ram.ti hogy vagytok?38 hetes kismama
2013. ápr. 18. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Rám is folyton rám tör,hogy melegem van megőrülök tőle már :-)de már nincs sok hátra,kibírjuk 37hkm
2013. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dehogy nem,előtte meg tök fázós voltam
2013. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Télen a minuszba lekelett huzni a kocsiba az ablakot :)

Tök normális, a baba miatt megnő minden vérellátása.

2013. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiamnál is és most is folyamatosan melegem volt/van. A párom már teljesen kikészült amikor télen kinyitottam az ablakot éjszakára, mert különben 1-2 óránál többet nem aludtam. És én még csak 29 hetes vagyok,hol van még a július? :)
2013. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, most hogy bejött hirtelen ez a meleg, izzadok, mint egy ló :( Nagyon melegem van, már reggel nyári papucsban mászkálok az utcán is. Én a 34. hétben vagyok, szóval még lesz pár ilyen hét. Neked kitartást!
2013. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De, én a harmadik babámat várom, amúgy tök fázós vagyok de így terhesen meg tudok halni a melegtől két gyerekem november végi, és simán egy szál kardigánban jártam mert meg tudtam sülni még a 10 fokokban is.

Most nem tudom mi a frász lesz mert szeptemberben szülök, mi lesz nyáron fogalmam sincs, már most egy pólóban vászon naciban majd megsültem tegnap...

2013. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De jó, hogy nem csak én vagyok így! :)

Egész télen alig fűtöttünk, csak most ezekben a márciusi hidegekben kellett kicsit felcsavarni a radiátort. Az én párom is ki van bukva, nem hiszi el, hogy nem fázom, folyton aggódik értem. Éjszaka is csak összegumizott hajjal tudok aludni, mert még a nyakam is izzad... Sikerült a telet is egy tavaszi dzsekiben kihúznom, amibe még belefértem. :) Vajon ez így lesz a szülés után is?

2013. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. hát, picit megnyugtat, h mások is így vannak ezzel, azt hittem velem van a baj. de engem már nagyon idegesít, a hajam, nyakam is leizzad, pedig azelőtt sosem izzadtam, nem vagyok az a típus...kitartást nektek is és további szép heteket :-) én már bízom benne, hogy minél hamarabb megszülök...
2013. ápr. 19. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!