Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem elejétől fogva...

A terhességem elejétől fogva állandóan pisilek, éjszaka kb 3 szor is felkelek, napközben rosszabb. Elmúlik ez még vagy megmarad a végéig? 19 hkm?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, nekem nem múlt el, ugyanolyan sokszor kell pisilnem nappal is, éjjel is.
2013. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, nem múlt el, de enyhült, már nem 3x-4x megyek egy éjszaka ki, csak 1x v 2x. Ez már szerintem marad így. Kb a 22. héttől csökkentek a pisiutak :)
2013. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem múlik el sajnos... Én az utolsó hónapban már 10 percenként jártam... éjjel vagy 7-8szor voltam kint. Esténként volt a legrosszabb, akkor volt hogy elmentem pisilni, visszamentem a szobába, leültem a kanapéra, és abban a pillanatban már mehettem is megint. Mondjuk nekem állandóan a hólyagommal boxolt a fiam, egyem a husát :).
2013. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet naiv kérdés, mert nekem nem kell még olyan sokat kijárnom 20 hetesen, hogy mondjuk este 6 után már egyáltalán nem iszol? Addig megiszod a napi szükséges folyadékot, 6-tól meg elmész minél többet pisilni még lefekvés előtt, hátha jobb lesz...
2013. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, hátha, nem tudom, elég sokat is iszom lehet azért. köszi
2013. ápr. 10. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ha ittam ha nem akkor is ki kellett mennem. Férjem mindig ideges is volt miatta.
2013. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen én is attól tartok , hogy így is ki kell majd mennem, egy próbát megér. Az én párom , azon viccelődik h behoz nekem egy vödröt éjszakára, mert már sajnál h állandoan mozgásban vagyok éjjel... :-)))
2013. ápr. 10. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!