Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Nem tudok...

37 hetes vagyok. Nem tudok aludni éjszaka már. Csak nagyon kicsiket, kb fél órákat. De mikor nem tudok, összevissza forgolódok, van úgy hogy öt percenként fordulok át a másik oldalamra. Ezzel nem ártok a kicsinek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ártasz, mejd jelezni fogja, ha nem érzi jól magát.
2008. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ártassz neki,ő ettől még nyugodtan tud aludni.

Sajnos sokan vagyunk így a terhesség alatt,hogy nem tudunk aludni.

Kitartást!

2008. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ártasz, max neked kellemetlen, hogy nem tudsz aludni.

Nem tudom a napirended, de ha kicsit jobban elfáradsz, akkor talán megy az alvás-nekem legalábbis.

VAgy ha nem tudok aludni, bekapcsolom a tévét, vagy olvasok, attól általában elálmosodom.

De igen, jellemző sajna az álmatlanság, főleg így a végén. Már nincs sok:-)

egy hete túlhordó kismama

2008. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, és én még csak 32 hetes vagyok. Reggelente zombiként kelek, teljesen kialvatlanul. Forgolódom ide-oda 5 percenként, mindenféle hülye gondolatom van, és képtelen vagyok elaludni. Ha meg mégis, akkor általában már hajnal van, és hamarosan kelni kell. Napközben állva el tudnék aludni, de nem merek, mert akkor éjjelente még 2 órákat se tudnék.. Reméltem javulni fog, de ezek szerint szülésig már igy lesz.. :-( De a babának semmi baja, ne aggódj. Ő jól érzi magát!
2008. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!