Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 25hetes kismami...

Betöltött 25hetes kismami vagyok. Tegnap napközben nem igazán éreztem a kismanó mocorgását, de hajnalban igen. Ez mitől lehet, hogy inkább hajnalban jelentkezik be az én kis drágám?

Figyelt kérdés
Amúgy tegnap voltam a dokinál, és azt mondta, hogy a méhszájam teljesen zárt. Akkor ha minden ok a doki szerint mitől lehet, hogy nem igazán érzem a manóka mozgolódását?
2008. jún. 14. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Most épp lustább napjai vannak, vagy nagyon más a bioritmusotok és akkor mozgolódik, amikor te alszol. Az én pocaklakóm addig szokott nyugton lenni, amíg én mozgok, ha pihenek, rögtön beindul.:-) De ha húzósabb napojaim vannak, akkor ő is elfárad velem és többet pihen.

Annak, hogy zárt-e a méhszájad vagy sem, nincs köze a mocorgáshoz.

2008. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet az időjárás változás miatt is.

Az a lényeg,hogy minden nap mocorogjon valamennyit.

Nekik is vannak lustább napjaik.

2008. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van, hogy nem mozog, van hogy meg sem áll. Ez nem baj, ők sem egyformák. Hat rájuk a front is, a te hangulatod, aktivitásod is és még sok nem meghatározó dolog:-)

Én sokszor nem tudtam beazonosítani, hogy mondjuk 2 napig miért pörög, utána 3 napig miért mozog alig...A lényeg, hogy legalább 1X érezd, hogy mozog.

Amúgy a te babád még nem is olyan hatalmas, nem mindig érzed még akkor sem, ha ő mozog is:-)

Nyugi ,semmi baj:-)

2008. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!