Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondot okozhat 14. hetesen a...

Gondot okozhat 14. hetesen a repülő út? Csomagot nem kell cipelnem, csak végigülnöm az utat. Kicsit tartok a fel-, és leszállástól. Mit gondoltok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Köszi.
2013. ápr. 20. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvostól kell papírt kérni. Én csak orvosi engedéllyel vállalnám, de ha megoldható én nem mernék kockáztatni. (Én nagyon parás vagyok, mert már volt egy vetélésem és nagyon vigyázunk a mostani picire, de ha orvosnak nincs ellen javallata akkor nem kell tartanod semmitől.)
2013. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 petera6 ***** válasza:
100%
Én 2 hét múlva 19 hetesen megyek repülővel. Eszembe sem jutott, hogy aggódjak. Te se tedd. Ha nincs semmi bajod, orvosi okod, semmi nem fog történni.
2013. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! 16 hetesen repültünk Dortmundból-Bp.re, semmi baj nem volt. A visszaúton viharos idő miatt voltam egy kicsit rosszul,de elviselhető volt :) 29 hetes leszek jövőhéten és megint megyünk, orvosi igazolás a 28. héttől szükséges, de ha aggódsz persze kérdezd meg a dokidat nyugtatásképp :) jó utat és pihenést :)
2013. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19 hete leszek mikor megyünk Görögországba, én sem aggódom. Ne teddTe sem! Gondolom autóba is ülsz várandósan...:-)
2013. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En 25 hetesen fogok repulni,eddig en is feltem de utanaolvastam es a szulesznommel is beszeltem,es semmi baj nem lehet!Ha rendben van a terhesseged,akkor semmi baj nem lesz!:)
2013. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munkámból adódóan végigrepültem az ikerterhességemet. Semmi problémám nem volt - szerencsére. :)
2013. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! :)
2013. ápr. 22. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!