Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége felé járó...

Terhesség vége felé járó kismamik lehet egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Mennyit mozog a baba? Nem érzitek úgy, hogy nagyon keveset?

Én 37 hetes vagyok és sajnos negyed annyit mozog, mint eddig. Nagyon rossz érzés és folyamatosan ezen stresszelek.


2013. ápr. 20. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, hogy kevesebbet mozog. Nem véletlenül kell a 38. héttől NST-re járni! A baba egyre nagyobb, a hely egyre szűkösebb, ha befordult akkor meg főleg! Amíg a napi minimum magzatmozgást érzed, addig nincs gond.
2013. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39.hetem töltöm hétfőn és inkább már csak kidugdossa a lábát vagy a popóját mert szűkös a helye.Már nem csinál olyan intenzív ficánkolást,mert nagy és nincs helye.Remélem egy hét múlva megszülök.)
2013. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szijó!


Ezen ne aggódj, ilyenkor már nekem is keveset mozgott mindkettő. Vagyis a kisebbik még benn van, de a nagyobbik teljesen egészségesen született, pedig 36. héttől egyszerűen nem tudtam összevakarni a 10 magzatmozgást egy óra alatt. Kicsi a hely, nem férnek már el.


39 hetes km

2013. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs az offért,de a 36.héttől kell NST-re járni és nem a 38.héttől!!!!


37+4 hkm

2013. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor az én leánykám kivétel, mert ficánkol annyit, hogy szinte már fáj. 37 hetes vagyok én is, de komolyan mondom néha olyan érzésem van, hogy mindjárt kirúgja a bordámat. Attól félek, egy ilyen hirtelen rúgástól burkot repeszt :)Egyébként le szoktak lassulni, bár nekem a fiam sem igazán volt lusta. Pedig 3800 gr-al született. Nem volt kicsi baba. Szerintem mindenkinél más. Ne stresszelj ezen, addig míg a minimum mozgások megvannak, az NST-n minden rendben, addig nincs gond. Könnyű szülést!
2013. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!