Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 27-dik héttől gyakori...

A 27-dik héttől gyakori égő/szúró fájdalom jelentkezik a jobb mellem és a pocakom jobb felső része között. Mi lehet ez? Tapasztalt valaki hasonlót? Most 34 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Sajnos sem az orvosom, sem a védőnő nem tudott rá mit mondani :(

2013. ápr. 20. 18:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Úh, ne is mond! Tegnap a vékony felső is fájt, ahogy hozzáért :(
2013. ápr. 21. 20:13
 12/15 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok. jobban vagy? Nekem még mindig tart ez a nyillalás és most rájöttem h húyamosabb ideig való üléskor szinte mindig jelentkezik...
2013. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem szinte minden nap jelentkezik. Többnyire helyzettől függetlenül. De valóban legelőször egy hosszabb vezetés közben jött ki. Valaki azt mondja, hogy a baba nyomja a rekeszizmot és az lehet...
2013. ápr. 25. 16:25
 14/15 anonim válasza:
Kedves kérdező! Látom, már régi a topic, de hátha válaszolsz. Kiderült mi volt a baj? Én is elkezdtem érezni a szúró fájdalmat, most ezután olvasok. 34 hetes vagyok egyébként. Ha többet mozgok vagy sokáig ülök, azután jelentkezik. Volt már más bajom korábban, uh már teljesen rá vagyok parázva, hogy megint beteg leszek. Volt valakinek még hasonló panasza?
2014. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem derült ki mi volt a gond. A kislányom azóta 13 hónapos :)

Arra emlékszem, hogy egy 220 km-es vezetés után jött ki. Azt gondolom,hogy a helytelen testtartás miatt. Illetve a babám is nyomott egy ideget :(

Kitartást! Hamarosan megszületik a baba és el fog múlni rögtön :)

2014. júl. 7. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!