Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek mindig fájt a feje...

Akinek mindig fájt a feje menzesz előtt, annak akkor is fájt a feje, amikor terhes lett?

Figyelt kérdés
Nekem mindig fáj a fejem a nem várt előtt pár nappal, és innen tudom, hogy meg fog jönni. Mivel nem voltam még terhes, így felmerült bennem az, hogy aki teherbe esett annak volt ugyanilyen fejfájása a kimaradt menzesz előtt vagy akkor elmaradt. Csak mert ma megint fáj a fejem és 3 nap múlva kellene megjönni-e és a fejem fáj, mielőtt megjönne. Ilyenkor mindig lemondok róla...Mert úgy gondolom, hogy akkor nem fog fájni és onnan fogom tudni, hogy nem fog megjönni. Másnál ez hogyan alakult???

#fejfájás #menstruációs migrén
2013. ápr. 21. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,nálam konkrétan azok a tünetek voltak mint mensi előtt.Nem is vettem tesztet,mert biztos voltam benne,hogy nem jött össze a babaproject.Fejfájás is volt,és a többi :) Aztán mikor nagyon megszédültem és erőtlen voltam akkor szántam rá magam a tesztre,ami pozitiv lett!20hkm
2013. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt jó hallani! Gratulálok! :)

Kíváncsi leszek, hogy nálam hogy alakulnak majd a dolgok. Nem tudom, hogy miért, de én ha megérzem előtte a fáj a fejem, akkor már el is könyvelem, hogy akkor ez megint nem sikerült, meg fog jönni. Valahogy úgy gondoltam mindig, hogy ha terhes leszek, akkor majd tuti nem fáj. Pedig ha belegondolok ez is ugyanolyan PMS tünet mint az alahsi görcsök és sokan mondják, hogy ők abban a hónapban is görcsöltek és azt hitték, hogy most tuti megjön. Kíváncsi leszek, hogy lesz ez a fejgörcsnél! :)

Köszönöm a válaszod! Boldog Babavárást!!! :)

2013. ápr. 21. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Komolyan pont ezt akartam kérdezni! :) Nekem is mindig fáj a fejem,de azt eddig nem említették csak a "mindjárt megjön" érzést!
2013. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt is feltettem a kérdést és több választ kaptam, talán Neked is hasznos lehet.


[link]


Nekem most is jelentkezett a fejgörcs és holnap nem kellene megjönni-e, szóval nem tudom. Azt már több helyen megígértem, hogy egyszer, ha végre összejön a baba, akkor megírom, hogy ez nálam hogyan alakult.

2013. ápr. 23. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor sorstársak vagyunk.Nekem is holnap nem kell megjönni de fáj már mindenhol.Drukkolok magunknak. :-)
2013. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia mi a helyzet?Fejem most kezdett el fájni,még nem jött meg....a remény hal meg utoljára :)
2013. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

SZia!

Nekem a fejem most nem fáj, viszont szinte minden más igen. Nagyon beleestem ebbe a náthába. Ráadásul napközben elkezdtem görcsölni és egyre jobban erősödik. :( Az reményem sajna lassan elszáll...De Neked nagyon drukkolok! És majd írd meg, hogy mi volt légyszi!

2013. ápr. 24. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!