Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11. hetes magzat miket...

10-11. hetes magzat miket csinál a mama pocakjában?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úszkál a kicsiny gyermek, élvezi a szabadságot és a jóidőt odabent :) ha eszel is valamit is mozgolódik :)
2009. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem uszkal, neha alszik. Mi igaz egy hettel kesobb voltunk (12 het utan) uh-n de ott rendesen ficankolt. Meg a kis kezet es labat is lattuk mert emelgette. Olyan is volt hogy atfordult fejjel lefele. Hihetetlen, hogy milyen kis energikusak tudnak lenni es mi ebbol mitsem erzunk meg. :)
2009. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van. Úszkál, mozog, alszik, fejlődik... Mi 12 hetesen voltunk 4D-n és ott éppen a köldökzsinórral hadakozott :) Beleakadt a lábába és próbálta kiszabadítani magát, nagyon édes volt!! Jót nevettünk! Elvannak ilyenkor nagyon,hiszen még rengeteg helyük van bukfencezni, mocorogni.

Később már nem lesz ennyi hely...

Sok boldogságot!

38 hetes kismami

2009. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám aludt. Ezen a képen 10+3 hetes volt, ez a kedvenc képem róla.

[link]


39hetes pocis

2009. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

én 10 hetesen voltam UH-n. A picinek volt egy teste, meg egy ugyanakkora feje, és 4 kis csökevény a kezei és lábai helyén. És úgy ugrált, hogy le sem lehetett volna ütni. A párom napokig emlegette, mennyit ficánkolt.


23 hetes kismami

2009. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!