Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hétig nem volt tünetem,...

10. hétig nem volt tünetem, lehet, hogy teljesen megúszom?

Figyelt kérdés
Még nem volt hányingerem sem, csak mellfeszülés és kis puffadás. Lehet, hogy most már nem is lesz? Volt, akinek 10. hét után jelentkeztek erősen a tipikus terhes tünetek?
2013. ápr. 21. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi bajom. Talán annyi, hogy 9 hetesen égett a gyomrom, de ennyi. Más nem. Szuper terhességem volt.

Persze nem kiabálnám el számodra, mert nincs előírva, hogy kinél, mikor jöhet még elő valami terhestünet, de az első trimeszter szokott nehezebb lenni, ezen meg már mindjárt túl vagy.

2013. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy megúszod, előre nem lehet tudni...

én a 12. héttől kb a 16.ig voltam rosszul, de még 36 hetesen is volt, hogy hánytam. (bár én soha nem a nagykönyv szerint működök) :D

2013. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 petera6 ***** válasza:
100%

Holnap a 18. hétbe lépek, egyszer sem voltam rosszul, nem volt hányingerem, semmi kívánósság vagy kellemetlenen tünet. Mellfeszülés volt, de nem durva, és néha most is fellángol olyan heti rendszerességgel.


Van, akinek később indul be, de szerintem akinek 10. hétig semmi baja nincs, már elég valószínű, hogy megúszta a dolgot :)


Ja, és ne gondold, hogy akkor most tuti biztos fiad lesz, mert a sok babonás ezt magyarázza. (lányunk lesz, egyik barátnőmnek, és sógornőmnek sem volt semmi baja 1 percig sem, mindkettőnek már megszületett a kislánya :) )

2013. ápr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmilyen tünetem a 13. hétig.Sokszor el sem hittem,hogy babás vagyok :-) na,de most!!!!2 hete minden reggel szédelgek,hányok,nem kívánok enni.
2013. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!